Diskuze a otázky - !!! POSLEDNÍ SLOVO ZDE !!!

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Nibiru

Nibiru | 21. 12. 2006, 15:46:32 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Pro všchny, kteří musí mít poslední slovo... ať zvítězí ten NEJLEPŠÍ ! !16!

reagovat

V diskuzi je 79012 příspěvků a shlédlo ji 430778 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | 300 | 600 | 6600 | 13200 | 19800 | 26400 | 33000 | 39600 | 46200 | 52800 | 59400 | 66000 | 72600 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

Postmaster

Postmaster | 14. 11. 2021, 11:11:04 | více příspěvků | napsat uživateli

Existujeme všichni ve světě příběhů, jsou příběhy skutečné a příběhy které nejsou skutečné, my často bereme neskutečné příběhy jako by byli skutečné, protože jim věříme a nepochybujeme o jejich skutečnosti. Tak jako tělo ke svojí existenci potřebuje; jíst, pít, dýchat, spát, pohyb atd. tak i naše psychika potřebuje příběhy, aby mohla existovat, proto když spíme tak máme sny, které jsou příběhy, které nejsou skutečné.

Příběhy je možno rozdělit na kategorie a podle hodnoty, abychom měli v hlavě pořádek, příběhy působí na naši psychiku, a tak mohou naši psychiku ovlivnit kladně nebo záporně tak jako naše tělo ovlivňuje potrava. Pověz mi, jaké příběhy jsou ti blízké a já ti povím kdo skutečně jsi, každý je závislý na konzumaci příběhů, které jsou mu blízké, bez příběhů, co jsou nám blízké naše psychika onemocní.

Knihy nám mohou vyprávět mnoho příběhů a nabídka knih je veliká, problémem knih je veliká časová náročnost na jejich čtení, a tak knihy evolučně nahrazuje televize a internet. S velikou nabídkou příběhů logicky dochází k inflaci u hodnoty příběhů, dlouhodobě jsou populární příběhy, ve kterých je mnoho fantazie a minimum skutečnosti.

Příběhy, které jsou skutečné nejsou dlouho populární, protože skutečnost dobře známe, a tak nemá pro nás velikou hodnotu, tvorba neskutečných příběhů je jako vaření jídla, z díla poznáme kvalitu tvůrce neskutečných příběhů. Často stačí v příběhu krátký okamžik, který je geniální a originální.

Díky tomuto krátkému okamžiku se stane dlouhý příběh dlouho populární, problém nastává často s cenzurou, která nemá ráda něco, co je geniální a originální, a tak může hodnotný příběh zakázat! Zde se dostáváme k psychické manipulaci, kdy to, co má zde velikou moc se snaží o násilnou regulaci příběhů, pomocí propagandy a cenzury, z lidí se tak stávají loutky, se kterými manipulují psychičtí manipulátoři, co jsou pod vlivem návykové drogy, kdo je a kdo není psychický manipulátor?

Z díla poznáme jistě kdo je a kdo není psychický manipulátor, nemoc a bídu nikdo dlouho neutají, máme dneska k dispozici mnoho statistik a díky statistikám zjistíme to, že nám všude vládnou psychičtí manipulátoři, co mají imunitu a mnoho výhod a jistot které si vůbec nezaslouží. Psychická manipulace je jako řízení automobilu, jde o to, aby nedošlo k havárii, současná pandemie je o psychické amatérské manipulaci ve velkém.

Zde se ukazuje to, že psychičtí manipulátoři globálně selhaly a nepochopili to, že smrt způsobená nemocemi je přirozenou součástí našich životních příběhů, nemá smysl řešit to co stejně nevyřešíme, je třeba začít zde konečně řešit to co zvládneme vyřešit! Nebo dojde k tomu, že začne nahrazování lidských příběhů za příběhy, které se událi autonomním inteligentním robotům na akumulátory, lidi se totiž odsunou z civilizace do rezervací a jejich příběhy o tom, jak žijí nazí a hladoví v rezervaci nebudou nikoho zajímat!

AlesekBB

AlesekBB | 13. 11. 2021, 14:59:09 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Postmaster

Postmaster | 12. 11. 2021, 14:15:06 | více příspěvků | napsat uživateli

Moudrý je ten kdo přečetl hodně moudrých knih, to platilo do té doby, než došlo k zavedení; filmu, rádia, televize, internetu atd. dneska je možné si číst mnoho knih které jsou digitalizované a některé jsou i dostupné zadarmo. Je to celé o nabídce a poptávce, je rozhodně pohodlnější sledovat film který vychází z nějaké hodnotné knihy než číst mnoho hodin tuto knihu.

Sociální sítě začínají nahrazovat čtení moudrých knih, jde zde hlavně o Facebook, Instagram, Twitter, YouTube atd. všichni koukají všude do chytrých velikých telefonů a na uších mají sluchátka, začínáme tak existovat v digitální realitě ve které si každý hraje na to co není. Otázkou je jaké knihy by měl moderní člověk číst, nebo by už neměl žádné knihy a časopisy číst?

Knihy jsou teorie, které nám umožňují dělat něco co je nám cizí profesionálně, klasikou jsou kuchařské knihy, naučíme se to nejprve teoreticky a potom se to snažíme dělat prakticky, život byl a bude pohyb do cíle a při tomto pohybu musíme řešit problémy. Jde o to se pohybovat do správného cíle a pohybovat se; rychle, pohodlně, bezchybně atd. to je optimální teorie, která se v praxi obtížně realizuje! 

Vše je o začátku naší životní cesty, rozhodujících je existenčně prvních patnáct let našeho života, ukázkovým příkladem zde jsou lidské děti, která odchovala divoká zvířata, člověk odchovaný zvířaty myslí a chová se jako zvíře a jakákoli snaha mu nějak pomoci je naivní a marná! Funkční rodina je základem lidské kultury, jakmile dogmatická totalita učiní rodiny nefunkční, tak následkem je nefungující politika a ekonomika. 

Rodinu nemůže nahradit stát a jeho bezcitné továrny na výchovu konzumních otroků, tím že jsme donutili násilím rodiče k tomu, aby žili dlouho daleko od svých dětí jsme zničili funkční rodiny, nemůžete chtít od rodičů co přijdou ze zaměstnání domů unavení, aby se ještě rádi věnovali dobře svým dětem, ekonomické otroctví nemá žádnou životní koncepci, a tak je zde logicky antikoncepce a potraty! 

Mít hodně dětí je dneska všude na světě luxus, který si ekonomičtí otroci už nemohou dovolit, proč musí ženy, co mají děti chodit do zaměstnání za ubohé mzdy? Příčinou jsou veliké monopoly, které z lidí udělali ekonomické otroky, největším monopolem je všemocný stát, on rozhoduje o nás bez nás po celý život, pro stát je každý člověk statisticky jenom hříšná ovce a prezident, je zde svatým pastýřem, kterému slouží mocní státní zaměstnanci. 

AlesekBB

AlesekBB | 10. 11. 2021, 12:45:58 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Postmaster

Postmaster | 8. 11. 2021, 09:40:58 | více příspěvků | napsat uživateli

Vše, co má počátek to má i konec, kruh nemá počátek, a tak nemá ani konec, logicky trvale je zde jenom to, co nemá počátek! Často je zde naivní snaha o to, aby zde bylo trvale to, co má počátek, vše je zde naprogramovaný dočasný proces, a tak se zde vše recykluje, z nuly vše vzniká a v nuly se to zase navrací, mnohé nuly se snaží o to, aby z dálky vypadali jako veliké číslo, a tak si zde hrají na; boha, mesiáše, proroka, guru, papeže, dalajlámu, vůdce, krále, císaře, sultána, prezidenta, ministra, soudce, generála, diplomata, celebritu, ředitele, podnikatele, milionáře atd.

Z díla poznáme hodnotu tvůrce, pokud dílo nemá žádnou hodnotu tak jeho tvůrce taky nemá žádnou hodnotu, podívejme se na staré knihy a jejich hodnotu, čas má dost času na to, aby odhalil skutečnou hodnotu u informací a programů, všechny informace a programy mají datum vzniku a tím je zde i datum jejich zániku.

Trvale zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla, protože zde není stvořitelem člověk! Vše, co dokáže člověk vytvořit to má datum vzniku a tím to logicky má i datum zániku, člověk nedokáže vytvořit něco co by zde bylo na věčné časy, propaganda se nás snaží přesvědčit o tom, že zde něco bude na věčné časy.

Díky propagandě a reklamě se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti, a tak zde jsou; konflikty, revoluce, války, inflace, degenerace, přelidnění, extrémismus, vandalismus, protekcionismus, korupce, monopoly, centralismus, daně, clo, pokuty, poplatky atd. je naivní očekávat od demokratických politických voleb to, že se budeme všichni mít po volbách líp!

Je třeba pochopit to že zde vše souvisí se vším, je to jako když jsme začali ve velkém vyrábět ve velkém zboží a služby, jenže zapomněli jsme na to, aby lidi měli dostatek peněz na to, aby je utráceli za zboží a služby! K čemu je mi globální internet, když mi nedokáže zajistit to, že díky internetu budu bohatý a populární!

Proč vlastně internet všem lidem nedokáže zajistit to, že se budou mít velmi dobře natolik, že nebudou mít dluhy a tím i deprese? Internet nemá dosud umělou inteligenci, je to jako auto bez řidiče, k čemu je auto bez řidiče? Život vznikl díky inteligenci, čím více je nějaký živý systém inteligentnější tím více je i evolučně úspěšnější, naše konzumní civilizace se od svého vzniku točí okolo inteligence!

Co je to vlastně umělá inteligence? Umělá inteligence je program, který má vždy možnost volby z více možností, je to jako když si můžete do počítače svobodně vybrat; operační systém, prohlížeč internetu, programy, databáze atd. konkurence má za následek; malé ceny, vysokou kvalitu, optimalizaci atd. tam kde není konkurence tam je zaostalost!

Parazitování je založeno na násilném omezení možnosti volby z více možností, pomocí systému moje hra a moje pravidla, kdo se nedokáže přizpůsobit ten je potrestán, nadbytek pro egoistické parazity tak vytváří nedostatek pro jejich hostitele! Zloděj zde honí zloděje a lhář zde honí lháře, vše je zde o pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, a tak se dostáváme do začarovaného kruhu, ze kterého nejde uniknout!

Největším lhářem a zlodějem zde je propaganda a reklama, podívejme se na problematiku autorského práva, je autor knihy skutečným autorem této knihy? Knihy zde vznikají z knih, ten, kdo nečte mnoho knihy ten nedokáže ani napsat knihu, vše je zde jenom o kopírování, každý autor knihy nebo něčeho jiného, je jenom inteligentní kopírkou, která umí inteligentně kopírovat informace a programy!

Něco vznikne jenom z něčeho! Nevěřte na to, že je možné, aby z ničeho něco vzniklo! Vesmír nevznikl z velikého třesku ani jej nestvořil božský Hospodin, to jsou jenom iluze, kterým naivně věříte! Vesmír je kruh, a tak nemá počátek svého vzniku, nevěřte tomu, co jste si v praxi neověřili, lidi dělají chyby! Lidi neustále pokládají hloupé otázky a následkem jsou hloupé odpovědi!

Mediální propaganda a reklama slouží egoistickým parazitům co mají k dispozici; bohatství, moc, popularitu, imunitu atd. vše je zde o tom že každý je zde tím čemu slouží za mzdu a výhody, každý je tak zde dočasnou ubohou loutkou, kterou mnohé snadno ovládá, následkem je logicky stres a deprese, nevěřte na to, že vám pomůže; politik, kněz, psychiatr, psycholog, kouč, guru atd.

Jediné, co může všem lidem zajistit to, že se budou mít lépe je bezdrátové rychlé napojení na globální umělou GVKB inteligenci pomocí GVKB čipů co budou mít lidi v hlavě, inteligentní čip nahradí skutečnou realitu za virtuální GVKB realitu a tím už nebudou moci lidi chybovat jako pitomci, v civilizaci je vše o tom že se staré nahrazuje za nové, a tak logicky starou realitu nahradíme za novou virtuální realitu ve které není možný stres a deprese!

Takto zde skončí; daně, clo, poplatky, protekce, kasty, ligy, třídy, války, násilí, vandalismus, populismus atd. vše je obchod, pokud něco chcete tak za to i musíte zaplatit, zadarmo je zde jenom to, co nemá žádnou hodnotu! Jakýkoli váš odpor proti GVKB očipovaní je marný, evoluce je jako lavina!

Marty.n.X

Marty.n.X | 8. 11. 2021, 00:55:18 | více příspěvků | napsat uživateli

!1423!

Postmaster

Postmaster | 29. 10. 2021, 16:59:32 | více příspěvků | napsat uživateli

Pokud by zde nebyli blázni, tak by zde nebylo náboženství a tím i bůh, blázni si rádi hrají na boha, pokud nemůže člověk optimálně rychle vyřešit svoje problémy tak se z toho zblázní, a tak pije slivovici, kouří cigarety, věří na to, co si neověřil atd. jakmile lidi přišli o svoji svobodu díky přelidnění tak se z toho zbláznili, není sluha ten, co by se dokázal zavděčit všem pánům. Vše je zde o tom, co milujeme, pokud něco milujeme tak tomu i čas a peníze obětujeme, často je zde snaha o to abychom milovali parazity, to logicky nefunguje, dobrotu si zde musí každý zasloužit jenom špatný hospodář zalévá plevel a krmí parazity.

Vše zde souvisí se vším to nám v nahotě odhalují; války, konflikty, katastrofy, reformy, pandemie atd. pevnost řetězu určuje nejslabší článek, tím nejslabším článkem je zde špatná kontrola kvality a čistoty. Podívejme se do přírody zde je optimální kontrola kvality a čistoty, protože zde nejsou monopoly a centralizace, ekonomika a politika smrdí od mocné a bohaté elity, z díla poznáme tvůrce, slova bez činů jsou jenom propaganda, která dělá z lidí pitomce. Sekty a náboženství jsou klasickou ukázkou bláznů co si hráli na boha, vše je o snaze přeprogramovat lidem mozky pomocí dogmatické propagandy, v současnosti se mediální propaganda zaměřila na pandemii a straší lidi nemocí a smrtí.

To že lidi umírají na infekční nemoci není nic nového pod sluncem, na infekční nemoci umírají i zvířata! Tak jako je zde snaha zavést průkazy o tom že jsi otestovaný na pandemii a nejsi nakažený, tak by se měli konečně zavést globálně průkazy na to, jestli jsi normální a ten kdo by nebyl normální by logicky skončil v blázinci, léčit a vyléčit o tom je fungující ekonomika a politika. Statisticky je většina lidí na světě zralá na to, aby se umístila do blázince, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni, komu padni.

Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší tím, že dáme práci strojům a počítačům, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty, lidi se začnou plynule globálně přesouvat z civilizace do rezervací ve kterých budou pro lidi postavené veliké blázince, v blázincích se od sebe oddělí muži od žen, aby se už blázni nerozmnožovali jako invazní druh. Léčení v blázinci bude jenom pomocí fyzické namáhavé práce, kdy budou blázni vyrábět kvalitní zboží, podívejme se do totalit, zde je běžné, že zde mnoho lidí musí pracovat jako otroci a jakýkoli odpor ekonomických otroků proti dogmatické totalitě je marný.

Vita1971

Vita1971 | 28. 10. 2021, 20:56:42 | více příspěvků | napsat uživateli

!811!

Signor.Thomasino

Signor.Thomasino | 28. 10. 2021, 20:29:11 | více příspěvků | napsat uživateli

> Vita1971
!1261! je tady díky mě !327!

Vita1971

Vita1971 | 28. 10. 2021, 20:04:57 | více příspěvků | napsat uživateli

> Signor.Thomasino Ano Tvrdý jádro Nacionalismu je germánie!1261!!1261!!1261! a nečum

Signor.Thomasino

Signor.Thomasino | 28. 10. 2021, 19:16:22 | více příspěvků | napsat uživateli

!172!

Postmaster

Postmaster | 10. 10. 2021, 21:05:51 | více příspěvků | napsat uživateli

Jste normální?

Vita1971

Vita1971 | 10. 10. 2021, 19:11:48 | více příspěvků | napsat uživateli

!811!

Postmaster

Postmaster | 10. 10. 2021, 12:38:36 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.cz/

Vita1971

Vita1971 | 9. 10. 2021, 08:09:22 | více příspěvků | napsat uživateli

!811!

Postmaster

Postmaster | 7. 10. 2021, 07:49:07 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.cz/

AlesekBB

AlesekBB | 7. 10. 2021, 06:17:41 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Postmaster

Postmaster | 5. 10. 2021, 10:56:57 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.cz/blazni-si-za-svoje-zastupce-voli-blazny/

Reditel_zemekoule

Reditel_zemekoule | 4. 10. 2021, 23:49:20 | více příspěvků | napsat uživateli

!876!

AlesekBB

AlesekBB | 4. 10. 2021, 21:18:49 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Postmaster

Postmaster | 28. 09. 2021, 17:14:35 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.cz/optimalni-testovani-mozku/

AlesekBB

AlesekBB | 28. 09. 2021, 16:57:06 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Postmaster

Postmaster | 24. 09. 2021, 11:52:25 | více příspěvků | napsat uživateli

https://gvkb.cz/

AlesekBB

AlesekBB | 23. 09. 2021, 00:26:01 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Vcelkamaja000

Vcelkamaja000 | 22. 09. 2021, 20:40:00 | více příspěvků | napsat uživateli

Jak se máte

Vcelkamaja000

Vcelkamaja000 | 22. 09. 2021, 20:38:33 | více příspěvků | napsat uživateli

Ahoj!1!

Postmaster

Postmaster | 20. 09. 2021, 14:18:41 | více příspěvků | napsat uživateli

!1!!1!!1!

AlesekBB

AlesekBB | 20. 09. 2021, 14:01:52 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

Postmaster

Postmaster | 20. 09. 2021, 08:39:33 | více příspěvků | napsat uživateli

!24!!24!!24!!24!!24!

AlesekBB

AlesekBB | 15. 09. 2021, 01:05:32 | více příspěvků | napsat uživateli

!831!

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | 300 | 600 | 6600 | 13200 | 19800 | 26400 | 33000 | 39600 | 46200 | 52800 | 59400 | 66000 | 72600 | další


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

slovovšchny

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑