Diskuze a otázky - Pandemie eliminuje jenom genetické zmetky

úvodní strana | aktualizovat | dolů

vitkouba

vitkouba | 2. 01. 2021, 16:27:13 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Podívejme se na to, že je zde všude nadbytek zmetků, příčinou je to že selhala kontrola, která by zmetky recyklovala, podívejme se do ekosystému zde kontrola funguje, a tak se zde recykluje vše, co je zde zmetkem, dobrota je žebrota. Pokud mají zmetci potomstvo, tak je to potomstvo zmetkem, jablko nepadne daleko od stromu, nepřizpůsobivý příživník je z pohledu evoluce genetickým zmetkem, a měli bychom jej po narození recyklovat.

Pandemie eliminuje jenom genetické zmetky s nulovou hodnotou pro evoluci, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit to, že nebudeme recyklovat vše co je zde zmetkem, nebudou zde pro nic výjimky a imunita, padni, komu padni, genetických zmetků je na světě jako sraček a následkem je to že zde jsou války a pandemie, zmetek produkuje zmetky, podívejte se na zákony a předpisy kriticky a zjistíme že je to zmetek s nulovou hodnotou.

Jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí zmetci. Dokonalý člověk je iluze, v současnosti je každý člověk genetickým zmetkem s nulovou evoluční hodnotou. Nahradíme proto lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi globálně trvale se odsunou z civilizace do GVKB rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní egoistický druh. 
!54!

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 87 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑