Diskuze a otázky - Ano, roboti nelžou a nekradou

úvodní strana | aktualizovat | dolů

vitkouba

vitkouba | 2. 01. 2021, 15:50:15 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Je třeba si konečně uvědomit to že každé právo je spojeno s povinností, ten, kdo si neplní svoje povinnosti by neměl mít ani práva. Vše je zde o kauzalitě, kauzalita jasně říká, že každá lidská chyba má i svoji příčinu, nikdo z lidí není natolik dokonalý, aby nechyboval, lidi dělají chyby, bylo a bude! Tam kde existují daně a clo, tam elita pomocí; pravidel, zákonů, předpisů, norem, morálky atd. parazituje na dělnické třídě, moje hra a moje pravidla o tom je každá lidská vláda, která násilně přerozděluje bohatství a moc, pomocí sociálních ideologických programů.

Každá vláda potřebuje mnoho státních zaměstnanců, co vládě zajistí možnost parazitovat bez problémů trvale na dělnické třídě, nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, po volbách je líp jenom těm, co jsou nahoře díky protekci, kterou si nezaslouží, dělnické třídě není nikdy líp. Každý slouží tomu, kdo mu dá peníze nebo výhody, dobrota je žebrota, povrch naší společnosti se často mění podle situace, ale pod povrchem je pořád pokrytecký egoismus, kdy zloděj honí zloděje, ten druhý je lhář a zloděj. Je třeba nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti nelžou a nekradou.
!11!

reagovat

V diskuzi jsou 3 příspěvky a shlédlo ji 236 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

42.nitram

42.nitram | 21. 01. 2021, 00:04:11 | více příspěvků | napsat uživateli

bures rikal, ze kradne jen kalousek !1156!!937!

vitkouba

vitkouba | 2. 01. 2021, 18:51:23 | více příspěvků | napsat uživateli

Kapitalismus je ekonomická ideologie založená na tom že všechny problémy ve společnosti vyřeší peníze, to je ale teorie, která v praxi nefunguje a příčinou zde jsou pitomci co dělají jednu pitomost za druhou, řešením je nahradit globálně pitomce za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Civilizace je založená na tom že originály nahrazujeme za kopie, a tak logicky nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak zde nejsou chyby.

Z pohledu evoluce je zde vše jenom dočasným experimentem, protože staré nahrazuje nové, člověk dosáhnul svého evolučního vrcholu a už se nemůže zdokonalovat, a tak zde místo něj budou roboti, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a roboty pro ně vyrobíme.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace. Takto zde už nebudou pandemie a války, roboti se budou po záruce recyklovat a nikdo to nebude brát jako chybu. Nejsme tak bohatí, abychom mohli zaměstnávat lidi, co dělají chyby. Za vším byla a bude ekonomika, ekonomika je o tom vědět co je správné a co je chybné, lidi myslí, protože hovno vědí, a proto často chybují.

uživatel eliminován | 2. 01. 2021, 17:04:43

Roboti nemůžou nikdy nahradit člověka ani přemoci vandala, robot je naprogramovány opakovat se jak automat bez rafinovanějšího promýšlení, natož člověk dokáže improvizovat protože je člověk ne stroj, program. Ovšem zastánci filmu Já,Robot budou stále mleté ti své. Že jistěže. Stroj nedokáže oklamat člověka který přemýšlí uskocne, stroj reaguje na podněty na které je nastavený ne na ty které nezná. Nedokáže předpovídat jako člověk. Teorie že roboti ovládnou svět je zcestna.


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑