Diskuze a otázky - Silvestrovská párty

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 29. 12. 2020, 16:41:43 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

X-PÁRTY na Xglosách

Komunita Xglos Vás zve, když už je ten zákaz vycházení (ale nejen), na silvestrovskou X-Párty, která se bude konat pod silvestrovskou glosou od rána po celý den. Přijďe vyjevit své novoroční přání či poselství, osvěžte ostatní nějakým vtípkem anebo čímkoliv co Vás napadne. Prostě přijďte aspoň na chvíli pobejt a pobavit se v dobré X společnosti.

Komunita Xglos
xglosy.eu

reagovat

V diskuzi je 35 příspěvků a shlédlo ji 564 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

vitkouba

vitkouba | 1. 01. 2021, 18:34:05 | více příspěvků | napsat uživateli

Většina lidí na světě má silnou závislost na pitomosti, následkem je to že dělají jednu pitomost za druhou, sociální sítě na internetu v nahotě odhalují lidskou závislost na pitomosti, pitomost je mnohem horším nepřítelem lidí než pandemie, o které se dneska mnoho mediálně hovoří. Na pitomost nejde vyrobit chemický lék, protože pitomost není záležitostí tělesnou, ale je záležitostí duševní, jablko nepadne daleko od stromu, a tak mají pitomci pitomé děti, ze kterých vychovají pitomce. Problémem je to že si pitomci neuvědomují to, že jsou pitomci, a tak nejdou za specialistou na pitomost který by jim pomohl s tím, že jsou závislí na pitomosti. Naštěstí už brzo zde bude možnost začít dávat všem pitomcům do hlavy čipy které pitomý mozek odříznou od reality a mozek bude existovat jenom ve virtuální realitě pod kontrolou umělé inteligence, a tak už nebude moci dělat jednu pitomost za druhou, co bylo to bylo, teď je nová doba, ve které každý pitomec dostane čip do hlavy, a tak už zde nebudou problémy s pitomci, vše zlé je pro něco dobré, co tě nezabije to tě posílí.

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 17:38:26 | více příspěvků | napsat uživateli

> Azazel-Andel táhni do prdele, vím o tobě vše jen čekám až to zveřejním, fotky a videa a kde bydlíš

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 1. 01. 2021, 17:36:15 | více příspěvků | napsat uživateli

Pro AGRESORA Vita1971 výcuc:

"Jako flaming se označuje agresivní chování projevující se urážkami, nadávkami a vyhrožováním."

...

"Oběť flamingu by si měla v první řadě uvědomit, že není potřeba každého přesvědčovat o své pravdě, i kdyby byl sebevíc v právu. Agresorovi, který se dopouští flamingu, většinou stejně nezáleží na argumentech, jde mu pouze o vyprovokování hádky a urážení se."

A-A !897!

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 17:30:27 | více příspěvků | napsat uživateli

> Azazel-Andel a neber si mě a další do huby, děsně ti smrdí, nevím co ti dávají za stravu, ale ty tři zuby co přes ně kecáš debiloviny je hnus prase špinavý, zesranýho jsem tě taky natočil, dobytku

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 17:29:24 | více příspěvků | napsat uživateli

> Vita1971 a neber si mě a další do huby, děsně ti smrdí, nevím co ti dávají za stravu, ale ty tři zuby co přes ně kecáš debiloviny je hnus !811! prase špinavý, zesranýho jsem tě taky natočil, dobytku

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 17:27:15 | více příspěvků | napsat uživateli

> Azazel-Andel jsi totálně vedle ale fakt tu nedělej debila dál, my o tobě ze všech portálů víme, že jsi blázen co už od spodku je v prdeli i s s prdelí, že chodíš na bažanta a jen ti slouží jedna ruka zmrde !811!

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 1. 01. 2021, 17:24:48 | více příspěvků | napsat uživateli

Aktualizace: 65 komentářů

Krom pasivích lidí (čtenářů /samozřejmě i s jedním z největších fandů Víťou/) se aktivně X-Párty zúčastnili 3 muži a 3 ženy, tudíž jsme byli genderově vyvážení :D

xglosy.eu

A-A !897!

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 1. 01. 2021, 17:23:57 | více příspěvků | napsat uživateli

2. Druhy kyberšikany

2.3. Flaming

Jako flaming se označuje agresivní chování projevující se urážkami, nadávkami a vyhrožováním. Jedná se o jev v dnešní době velmi populární a běžný uživatel se s tímto chování může setkat u komentářů fotografií nebo přímo při konverzaci. Flaming nemá za cíl nic jiného než rozčílit, naštvat, ponížit oběť a to zcela beztrestně a většinou i anonymně. Podle výzkumu je flaming jako slovní napadení ve virtuálním prostředí čtyřikrát častější než v reálném životě.[10] A právě anonymita je to, co ve většině případů hraje klíčovou roli v kyberšikaně a způsobuje tenkou hranici mezi běžným uživatelem a agresorem.

Oběť flamingu by si měla v první řadě uvědomit, že není potřeba každého přesvědčovat o své pravdě, i kdyby byl sebevíc v právu. Agresorovi, který se dopouští flamingu, většinou stejně nezáleží na argumentech, jde mu pouze o vyprovokování hádky a urážení se. Proto by si uživatelé sociálních sítí měli udržet zdravý nadhled a vměšovat se do co nejmenšího množství hromadných diskusí a diskutovat raději osobně, kde si podobné nádavky většina agresorů nedovolí.

(zdroj: Medium.com)

A-A !897!

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 15:13:31 | více příspěvků | napsat uživateli

> Azazel-Andel Správně Mrkvičko z Bohnic se svou bláznivou Mám Rada Chatujme Mlynářkou alá Nic nechápající herečkou Válka pokračuje i dál s tebou a že tě čtou lidi, to je jen malá hrstka, čte tě hlavně Policie přes kyber zločiny co děláš a více pomluv a sledování lidí o kterých píšeš znamená jen že se brzy ocitneš v zoufalý situaci jako trestně stíhaný stalker. Jinak krom tohoto, opravdu ty bys nemohl ani za mikrofon jako dabér, ty máš takový debilní hlas blázna po tý kastraci a práškama to honíš denně, že by tě každý vrátný poslal ven z Radia !811!

vitkouba

vitkouba | 1. 01. 2021, 15:02:35 | více příspěvků | napsat uživateli

Stejně jako Václav Havel i já jsem přesvědčen o tom, že si své politiky nevolíte proto, aby Vám lhali.

Zeman vyzval občany, aby se nechali očkovat proti covidu. Práci opozice a médií označil za selhání

Tak tedy popravdě. Již delší čas žijeme v podivné době a nemáme za sebou úplně dobrý rok 2020. Nemohu tedy jinak než začít pandemií.
https://covid.gov.cz/

Je pravdou, že příchod zákeřného viru byl rychlý a překvapivý. Vláda dokázala zareagovat na počátku rychle a správně, lidé neváhali přiložit ruku k dílu a první bitvu jsme vybojovali vítězně.

Pamatujete? Obětavé šití roušek z látek v domácnosti, rozvoz dezinfekce vlastními auty, neuvěřitelně rychlý až zázračný vývoj českých respirátorů, zásobování jídlem všude, kde bylo potřeba – všechny tyto a další projevy lidské solidarity, odhodlání a vzájemné důvěry pro mě osobně byly jedním z nejsilnějších a nejvíce povzbudivých momentů roku 2020. Děkuji Vám.

Na jaře jsme vyhráli první bitvu, koupili jsme si čas, ale bohužel jsme ho nedokázali zúročit a vláda zaspala v bitvě podzimní. Důsledek? Začali jsme o opatřeních vlády pochybovat, důvěra se začala vytrácet.

Je třeba to s omluvou a pokorou jasně vyslovit. Vím, že bylo pro vládu těžké přiznat chybu, zvláště když se chovala vlastně tak, jak si lidé přáli.

Ale právě o tom je skutečná nebo, chcete-li, pravá politika. V těžkých chvílích se pozná, kdo není pouhý populista a sběrač hlasů, ale kdo je skutečným politikem, kdo je ochoten vzít na sebe odpovědnost a rozhodovat správně a podle svého přesvědčení i za cenu hrozící ztráty popularity.

Nyní procházíme další zkouškou. Žádám vládu, aby se mnohem více soustředila na předvídatelnost svých kroků. Pro všechny je nejhorší nejistota. Vláda zavedla protiepidemický systém, tzv. PES. Musí být tedy jasné, co dělá PES dnes a kam „poběží“ zítra, pozítří nebo popozítří. A mělo by být jasně řečeno, proč se tak děje.

Navzdory ne vždy včas a koncepčně reagující vládě jsme přesto i dnes v boji s koronavirovou pandemií svědky obrovského a obdivuhodného nasazení statisíců profesionálů i dobrovolníků.

Těžké časy zde jsou dočasně. S novým rokem 2021 přichází nová šance.

I proto bych chtěl znovu vzdát hold a poděkovat nejen zdravotníkům, ale všem, opravdu všem, kteří v boji proti koronavirové pandemii pomáhali a pomáhají, a to i o vánočních svátcích a víkendech, všem, kteří nabídli a nabízejí pomocnou ruku, děkuji.

Zároveň také cítím velkou lítost. Lítost nad ztrátou životů našich spoluobčanů, kteří kvůli nemoci covid-19 nebo kvůli dopadům této nemoci na naše zdravotnictví zaplatili cenu nejvyšší. Myslím na zemřelé, jejich pozůstalé a blízké a v duchu se za Vás modlím. Prosím, držte se a nevzdávejte se. Jsme s Vámi.

Velmi dobře si také uvědomuji, že pandemie nepřipravuje pouze o životy, nýbrž zároveň přináší statisícům našich obyvatel existenční nebo sociální problémy. Uvědomuji si, že často se v naprosto zoufalé situaci paradoxně mohli ocitnout a ocitli lidé z nás nejodvážnější, lidé na státě nezávislí, nejsvobodomyslnější, lidé, kteří jsou solí naší země.

Mám na mysli například živnostníky, malé a střední podnikatele a jejich zaměstnance, lidi z oblasti kultury, z oblasti služeb, z neziskového sektoru. Jejich podnikání, jejich živnosti, jejich umělecká tvorba, nezisková činnost a další typy činností totiž byly nejvíce postiženy vyhlášením stavu nouze a opatřeními, která bohužel omezila základní lidská práva a svobody, jako je například právo podnikat nebo právo svobody pohybu a pobytu a další základní lidská práva.

Předpokládám, že celá řada z nás také vnímá nebo přímo zažívá například v důsledku osobní izolace nebo nedostatku společenských kontaktů nárůst vztahových a sociálních problémů.

Přestože jako bývalý učitel velmi oceňuji nasazení rodičů a učitelů, kteří se snaží zajistit výuku navzdory značně ztíženým podmínkám, mohou být fatální i dopady pandemie na kvalitu našeho vzdělávacího systému, na kvalitu našeho školství.

Není tedy opravdu čas si nyní dokazovat nebo debatovat o tom, kdo je lepší, kdo je pracovitější nebo kdo je manažersky schopnější.

Pokud toto nepochopíme, pokud nepochopíme, že být solidární a táhnout za jeden provaz je nyní v našem společném zájmu, pokud nepochopíme, že vychvalováním jedněch a pliváním na druhé ničemu nepomáháme, pokud nepochopíme, že význam a role zejména veřejnoprávních médií je dnes zcela zásadní, pokud nepochopíme, že dnes není čas se za každou cenu trefovat do svého politického soupeře a kritizovat každý jeho krok, pokud toto vše nepochopíme, potom bude naše schopnost se úspěšně se zákeřnou pandemií vypořádat významně oslabena.

Jsem přesvědčen, že se jedná o úkol zásadní, možná osudový.

Je naší povinností nepřipustit, aby z důvodu státního direktivního omezení základních lidských práv a svobod zkrachovali ti nejodvážnější nebo nejslabší z nás. Je naší povinností nepřipustit narušení našich základních společenských vazeb a vztahů.

Pokud by se tak totiž stalo, hrozí, že onemocní také naše duše. Hrozí, že následně můžeme přijít také o to nejcennější – o důvěru ve svobodu a v demokracii, o důvěru ve společenské zřízení, ve kterém již více než 30 let společně žijeme a které již více než 30 let společně vytváříme.

Jestliže se nyní rychle ohlédnu zpět, tak vidím, že za těch více než třicet let jsme dokázali jako země, jako národ, úžasné věci.

Mám na mysli naši schopnost proměnit totalitní, ekonomicky stagnující stát v pevnou součást demokratického a svobodného světa a vyspělou, ekonomicky silnou, suverénní a svrchovanou zemi. Ano, mám také na mysli fantastické vítězství našich hokejistů v Naganu nebo druhé místo našich fotbalistů na mistrovství Evropy v Anglii. A mám toho také na mysli ještě spoustu dalšího.

Sečteno a podtrženo, mám na mysli, že jsme schopný, hrdý, pracovitý a svobodomyslný národ. Mějme to, prosím, na paměti.

I proto, prosím, nepropadejme malomyslnosti, podlézavosti, deziluzi nebo pasivitě, které jsou často přiživovány úmyslně šířenými dezinformacemi nebo pomluvami. Přesně na to totiž různí populisté nebo rádoby spasitelé čekají.

Rozdělit národ, postavit lidi proti sobě, vyvolat chaos a následně se pasovat do role zachránce a chopit se moci, to je osvědčená metoda. Prosím nenechme se rozeštvat a rozdělit. Nerezignujme ani na tradiční pojetí parlamentní demokracie.

Zároveň považuji za důležité zdůraznit, že bychom také neměli zapomínat, že vše, co máme, je dílem nejen naší vlastní odvahy, aktivity, pracovitosti, kreativity a svobodomyslnosti, nýbrž dozajista také plodem židovsko-křesťanských základů evropského prostoru, ve kterém žijeme, a euroatlantických vazeb, které se nám podařilo navázat a upevnit.

Ujišťuji Vás, že naši svobodu, prosperitu a bezpečí, v nichž v Evropské unii žijeme, nám závidí prakticky celý svět. Jenom fakt, že polovina z deseti nejvyspělejších zemí světa jsou členy Evropské unie, mluví za vše.

V této souvislosti, když budu parafrázovat, se někdy na můj aý vkus příliš často ptáme co, co pro nás může dalšího udělat Evropská unie, namísto toho, abychom se více ptali na to, co my můžeme udělat pro Evropskou unii. Přemýšlejme více o naší roli.

Říká se, že hledáš-li pomocnou ruku, tak tu první máš na konci své paže. Jsem přesvědčen, že v dnešní době to platí dvojnásob. Dnes totiž každý z nás může přispět k překonání koronavirové pandemie, každý totiž může podat pomocnou ruku nejen sám sobě, ale i svému okolí. Stačí k tomu nosit roušku, dodržovat rozestupy a další pravidla. Cestou ke svobodě a většímu bezpečí je i očkování, věřím, že se většina z nás se na tuto cestu očkování, až to bude možné, vydá.

Nezapomínejme, prosím, že i hloupost nebo nezodpovědnost mohou zabíjet.
Můj předchůdce, ctěný předseda Senátu Jaroslav Kubera, čest jeho památce, často zdůrazňoval, že slušnost není slabost.

Víte, pokud chce člověk zachovat věrnost svým zásadám a hodnotám, musí se naučit trpělivě snášet spoustu věcí a musí vytrvale kráčet dál cestou svých povinností.
Na této cestě mu přitom někdy dodává sílu pouze naděje, že mu snad čas dá jednou za pravdu. A pokud se tak nestane? Potom člověku pořád zbývá vědomí a přesvědčení, že jeho vlastní ambice a touhy mají jenom malý význam oproti významu hodnot, které prosazuje a hájí. A to přece stojí za to.

Ve svém životě mám velké štěstí, že mi čas dal již několikrát za pravdu. Velmi si toho vážím a snažím se to přijímat s pokorou a vděčností. A všem, kteří mě na té mojí cestě povinností podporovali a podporují, děkuji. Zvláště potom děkuji své rodině a senátorkám a senátorům.

Vážení a milí spoluobčané, do nového roku 2021 nám přeji, abychom dokázali brát vážně názory druhých a abychom třeba i „díky“ koronaviru konečně pochopili a přijali za své, že příroda je oproti nám lidem mnohem mocnější a silnější a že je v našem bytostném zájmu ji respektovat a chránit.

Přeji nám, abychom konečně vzali vážně, že naše případné omyly a přehmaty ovlivní nejen naši budoucnost a také budoucnost našich potomků, aniž by o tom oni mohli nebo měli možnost, jakkoliv rozhodnout.

Přeji nám všem zdraví, ohleduplnost, pokoru a sílu pomáhat si navzájem a prosím nezapomínejme, že slušnost není slabost.

Vážení a milí, přeji nám všem šťastný rok 2021.

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 14:16:34 | více příspěvků | napsat uživateli

> vitkouba ty jsi taky dobrej psychopat !811! Dr. Ředkev!811!

vitkouba

vitkouba | 1. 01. 2021, 14:06:51 | více příspěvků | napsat uživateli

Podívejme se na to, že totalita odsoudí k vězení nebo smrti nevinné lidi, spravedlnost je zde jenom v tom že je zde každý pitomec dočasně, jiná spravedlnost zde není a nebude, díky výhodám zde vznikl konzumní očistec, ve kterém se pitomci rozdělují na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Všechny snahy o to, aby bylo pitomcům zde lépe se ukázali jako naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá. Naštěstí už brzo dojde k tomu, že každý pitomec dostane do hlavy čip, který pitomý mozek odřízne od reality a mozek bude tak znát jenom virtuální realitu kde se nelže a nekrade, protože zde má vše po kontrolou umělá inteligence.

Války a pandemie nám odhalují to, že jenom čipy v každé pitomé hlavě mohou eliminovat všechny naše problémy. Pitomců to správně nemyslí, a tak dělají jednu pitomost za druhou, čip v hlavě je pro pitomce lékem, který je vyléčí z jejich pitomosti, léčit a vyléčit o tom je naše budoucnost, nejde zde rozhodně o diskriminaci pitomců, jde zde o to, že evoluce staré novým nahrazuje, vše je zde dočasným procesem, každý pokus zastavit evoluci je marný.

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 13:58:23 | více příspěvků | napsat uživateli

> Azazel-Andel Správně Mrkvičko z Bohnic se svou bláznivou Mám Rada Chatujme Mlynářkou alá Nic nechápající herečkou !811! Válka pokračuje i dál s tebou a že tě čtou lidi, to je jen malá hrstka, čte tě hlavně Policie přes kyber zločiny co děláš a více pomluv a sledování lidí o kterých píšeš znamená jen že se brzy ocitneš v zoufalý situaci jako trestně stíhaný stalker. Jinak krom tohoto, opravdu ty bys nemohl ani za mikrofon jako dabér, ty máš takový debilní hlas blázna po tý kastraci a práškama to honíš denně, že by tě každý vrátný poslal ven z Radia !811!

vitkouba

vitkouba | 1. 01. 2021, 11:03:16 | více příspěvků | napsat uživateli

Jak poznáme to, že je někdo moudrý? Z díla poznáme tvůrce, slova to je jenom reklama, která se snaží oklamat pitomce. Proč je zde nedostatek moudrých lidí a nadbytek pitomců?

Jablko nepadne daleko od stromu, a tak pitomci mají pitomé děti, vše zde má svůj osud, který nejde změnit, proto dáme všem pitomcům do hlavy GVKB čipy.

Odřízneme pitomé mozky od reality a vše zde bude globálně na věčné časy řídit jenom GVKB umělá inteligence, pro nikoho nebudou výjimky a imunita i ty dostaneš už brzo do hlavy čip.

Podívejme se objektivně na minulý rok 2020, tomto roce pitomci, co nám chybně vládnou v nahotě odhalili to, že jsou to pitomci. Politici a státní zaměstnanci, mě připomínají velmi starý notebook, který má ještě operační systém Windows 98 Second Edition.

Moudrý je ten kdo má hodnotné aktuální informace, a tak nechybuje, toho můžeme dosáhnout jenom díky GVKB čipům, které odpojí pitomý mozek od reality, z pitomců se tak stanou GVKB loutky, které nelžou a nekradou.  

Vita1971

Vita1971 | 1. 01. 2021, 00:23:17 | více příspěvků | napsat uživateli

> Azazel-Andel Tak šup spát, sis to tam hezky napsal a nezapomeň si ráno zase ustlat na tý tvý psychiatrické léčebně !811!

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 1. 01. 2021, 00:16:49 | více příspěvků | napsat uživateli

54 komentářů - tak Já myslím, že X-Párty se vydařila !31!

xglosy.eu

A-A !897!

vitkouba

vitkouba | 31. 12. 2020, 23:39:56 | více příspěvků | napsat uživateli

Vše je zde o manipulaci svoboda je iluze, jsme všichni loutky a ovládají nás; programy, informace, reklama, drogy, peníze, láska atd. každý žije v iluzi, že je tím, co dělá, to je jenom naše pokrytecká role na tomto konzumním divadle, ve skutečnosti je každý jenom evolučním naprogramovaným dočasným procesem, život má pro nás smysl, pokud se máme dobře a pokud se máme zle tak máme deprese a stres, je vůbec možné to že nám všem bude líp, a tak nebudeme mít deprese? Díky moderní vědě a technice už brzo konečně každý pitomec dostane do hlavy GVKB čip který jeho pitomý mozek odřízne od pitomé reality ve které pitomci dělají pitomosti, vše bude globálně řídit GVKB umělá inteligence. Už zde nebudou války a pandemie, skončí tak konzumní očistec plný hříšníků a bude zde konečně ráj plný svatých andělů.

primavera

primavera | 31. 12. 2020, 19:07:20 | více příspěvků | napsat uživateli

" Přijde chlap na exkurzi do blázince a ptá se ředitele, jak přijímají nové „členy”.
„Napustíme vanu vodou a dáme jim k dispozici lžičku, hrnek a kýbl.”
Chlap říká: „To je jasný, normální člověk vezme kýbl, aby to šlo rychleji.”
„Ne. Normální člověk vytáhne špunt. Chcete pokoj s balkonem, nebo bez?”!1112!

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 31. 12. 2020, 15:32:41 | více příspěvků | napsat uživateli

X-Párty už se nám pomalu rozjela.. dobré to tam je, na to že je teprve po třetí hodině :D

A-A !897!

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 31. 12. 2020, 15:31:44 | více příspěvků | napsat uživateli

Azazel-Andel | 31. 12. 2020, 06:29:52 | více příspěvků | napsat uživateli | ignorovat | reagovat

Silvestrovská glosa je venku (i se silvestrovským AzaPoetem)

xglosy.eu/2020/12/silvestrovska-glosa-aneb-kdo-neslavi-s.html
(zkopíruj odkaz do adresního řádku prohlížeče)

X-Párty může začít.

A-A

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 31. 12. 2020, 15:31:12 | více příspěvků | napsat uživateli

Azazel-Andel | 30. 12. 2020, 13:41:07 | více příspěvků | napsat uživateli | ignorovat | reagovat

Pozvánky již dávno rozeslány, nu a už pár lidí, pár dobrých bytostí přislíbilo účast na X-Párty.

Silvestrovská glosa bude mít podtitul "Kdo neslaví s námi, slaví proti nám." ale není to vůbec myšleno konfrontačně, naopak, Xglosy nechtějí rozdělovat, Xglosy spojují. A co můžete čekat? Třeba silvestrovský AzaPoet. Každopádně pevně věřím, že na X-Párty v komentech vytvoříme a vytvoříte ještě daleko předaleko lepší a zábavnější věcičky.

Anděl Azazel
xglosy.eu

vitkouba

vitkouba | 31. 12. 2020, 12:52:38 | více příspěvků | napsat uživateli

Cesta k duševnímu klidu je spojená s duševní čistotou, existujeme ve světě, který je duševně mnoho špinavý a duševní špína vytváří náš duševní neklid.
Duševní špína je zde díky tomu že musíme s druhými soutěžit a bojovat o to co milujeme a potřebujeme, protože je snadnější vyhrát pomocí špinavých metod tak i mnoho nejrůznějších metod každý používá k tomu, aby nad druhými snadno a rychle vyhrál a mohl na druhých parazitovat.
Společnost se rozdělila obrazně na jakési ligy, kde se bojuje o to, co milujeme a potřebujeme pomocí špinavých duševních metod, kdy druhé pomlouváme nebo jsme k nim jinak sprostí a duševně zlí, bohužel zde platí to, že čím větším duševním zmrdem zde budeš, tím větší moc a bohatství zde i mít budeš.
Očistec není po smrti, ale je zde tehdy pokud musíme žít v duševní špíně, a tak je naše duše obrazně černá jako uhlí a my jsme se proměnili v bezcharakterní politické a podnikatelské zmrdy, kterým jde jenom o to, jak parazitovat na druhých a jak je za maličkost zmrdávat.
Je zde mnoho zmrdů, co vám budou nabízet chemické látky, které vám na krátkou dobu umožní zapomenout na tento špinavý časoprostor, ale potom se dostaví deprese a problémy se špínou v nás a okolo nás, najednou jsou problémy mnohem větší, a tak se ocitáme v začarovaném kruhu chemické návykové drogy.
Je zde ale i mnoho inteligentních zmrdů co vám budou nabízet nehrůznější ideologie, každá ideologie to je návyková droga, která vás přeprogramuje a učiní z vás otroky těch, co vám nabídli ideologickou drogu.
Ideologické drogy se dělí na náboženské a politické, čím větší je ve společnosti duševní a ekonomická bída tím větší zde má vliv náboženská droga a tam kde není bída tam má větší vliv zase politická droga.
Vše, co je nám dlouho velmi blízké to na nás mnoho působí a snaží se nás to změnit, život je postaven na přizpůsobivosti, protože díky přizpůsobivosti dokážeme přežít v časoprostoru a vyřešit správně problémy se kterými se zde často setkáváme.
Pokud se narodíte v časoprostoru, kde jsou ubozí duševně špinaví zmrdi mnoho závislí na nějakém náboženství a politice a na nějakých chemických drogách je logické, že na vás přenesou všechny svoje chyby a pokud se jim budete bránit tak vás za to tvrdě potrestají.
Díky Bohu se smát zmrdům mohu, tak to je že ten druhý duševně špinavý zmrd je.
Ten, kdo si dokáže často opakovat tuto myšlenku se začne pomalu duševně uklidňovat, protože porozumí tomu, že existuje v civilizovaném světě, kde jsou samí duševně špinaví zmrdi, a tak je zde vše dokonale zmrdané a život zde proto nemá smysl.

primavera

primavera | 31. 12. 2020, 11:10:21 | více příspěvků | napsat uživateli

> vitkouba
vyborne, mame tu prvni estradni cislo s nazvem " Co snese oko uzivatelovo " scenar napsal nam vsem znamej prorok, mesias spasitel guru Kouba !725!

vitkouba

vitkouba | 31. 12. 2020, 08:05:25 | více příspěvků | napsat uživateli

1

Veliký trpaslík si myslí že je obr

1.Naše existence je závislá na mnohém, abychom mohli zde žít, musíme mnohé mít, pokud nemáme to, co potřebujeme nebo milujeme, tak se rozčilujeme.
2.Následkem je soutěž a boj o to co milujeme a potřebujeme, protože je zde v mnohém veliká konkurence, abychom v konkurenci uspěli, musíme být mnoho aktivní v nějaké nám blízké specializaci.
3.Obrazně se podobáme sobeckým trpaslíkům, jež se snaží vystoupit, na vysokou ekonomickou horu, aby stáli vysoko mocensky nad ostatními trpaslíky, jako by byli nějakými pohádkovými obry.
4.Jenže trpaslík stojící na vysoké hoře je pořád jenom trpaslík, protože on se nemůže pohybovat tak jako obr a v tom je ten problém, té vysoké hory že ji nelze opustit.
5.Někteří slabí trpaslíci, co se nedokážou vyšplhat na vysokou horu, si vezmou drogu a ona jim dá iluzi, že jsou na vysoké hoře, jenže když síla drogy pomine tak zde brzo deprese je.
6.Problémem zde je, že každý trpaslík zde nemá svoji malou horu, kde by on mohl kralovat, jsou zde jenom vysoké hory a tam se obtížně šplhá.
7.Ve své podstatě jde každému trpaslíkovi jenom o výhody, bez výhod jeho život nemá smysl a musí konzumovat drogy, aby utlumil svoje toužení po výhodách.
8.Trpaslík, jenž se dostane na vysokou horu, má mnoho výhod, vozí jej do práce drahé služební auto, má imunitu, může zadarmo cestovat po světě atd.
9.Naopak trpaslík, jenž se na žádnou horu nedostal, má samé nevýhody, musí dělat špinavou těžkou práci za málo peněz a je neustále šikanován za maličkosti svými nadřízenými.
10.Naštěstí již brzo zde bude kralovat umělá inteligence, a tak skončí období, kdy jsi byl trpaslíkem a stane se z tebe konečně slušný člověk.

2

Dítě vnímá dospělé jako blázny, co pořád šukají

1.Svět je krásný, pokud zde není problém, je mnoho druhů problémů, jež nás mnoho trápí, zdrojem většiny problémů je veliká vzdálenost k tomu, co potřebujeme a milujeme.
2.Po celý život se jenom snažíme přiblížit k tomu, co potřebujeme a milujeme, jenže když se k jednomu přiblížíme tak se automaticky zase od jiného vzdalujeme, je to začarovaný kruh, ze kterého nelze uniknout.
3.Náš život to jsou hlavně vztahy díky nim mnohé získáváme ale i mnohé ztrácíme, je mnoho druhů vztahů, některé snadno navazujeme a snadno je ukončujeme a jiné zase obtížně navazujeme a ukončujeme.
4.Jelikož umíme mluvit a číst můžeme s lidmi snadno komunikovat, problémem je že nám rozumí jenom ten, kdo je nám v něčem blízký a ostatní nám nerozumí.
5.Každý zde má svoje království, kde kraluje, i ty máš svoje malé království ve kterém je vše uzpůsobeno tobě, a tak je ti zde i dobře.
6.Bohužel do tvého království neustále přichází cizí lidé a snaží se zde mnohé změnit podle sebe, nejhorší jsou ti, co jsou pod vlivem nějaké drogy.
7.Mnozí si myslí, že drogou je jenom alkohol, jenže tak to není drogou je to, co vyvolává deprese, pokud to delší dobu nemáme.
8.Mezi nejběžnější drogy lze zařadit; sex, peníze, výhody, podnikání, herectví, slávu, moc, krásu, inteligenci, sílu, přátelství, vlastnictví, záliby, jídlo, alkohol, cigarety, prášky na uklidnění, ideologie atd.
9.Obrazně je každý civilizovaný člověk loutkou, kterou ovládají drogy, je věru těžké sloužit mnoha pánům, když se nějakému pánu zavděčíme jiné zase rozhněváme.
10.Klasickými největšími pány je hmotný a duševní svět, někdo zde slouží více duševnímu světu a jiný zase mnoho slouží hmotnému světu.
11.Ten, kdo slouží hmotnému světu konzumuje chemické drogy, aby si navodil stav klidu, ten, kdo slouží duchovnímu světu je závislý zase na slávě a popularitě on žije pro druhé.
12.Jako král se musíš neustále rozhodovat, aby tvoje království bylo takové, jaké je chceš mít, pokud uděláš chybu tak máš mnohdy s tím mnoho starostí jí napravit.
13.Pokud jsi ve velmi složité situaci je obtížné ji správně vyřešit a mnohdy nepomůže ani to že o pomoc požádáš druhé, nebo budeš hledat pomoc v knihách či na internetu.
14.Lidově se říká, že v nouzi má dobrá rada mnohdy větší hodnotu než měšec plný zlatých mincí, jenom příroda ti ale dokáže dát v nouzi dobrou radu.
15.Bohužel nemůžeš ale přírodě poslat SMS zprávu nebo mail a čekat že ti brzo odpoví, musíš se naučit přírodě rozumět, je to obrázková učebnice plná dobrých rad do života.
16.Příroda je taková, jaká je, tedy je přirozená a na nic si nehraje, to, co říkala kdysi dávno lidem jim bude i říkat v daleké budoucnosti, ona je plná čistoty, a tak jí lze věřit a lze se na ni i spolehnout.
17.To co v našem světě je v rozporu s tím, co říká příroda to je chybné, a proto to zde časem zanikne, základním zákonem v přírodě je automatika, to, co zde není automatické to je okamžitě zlikvidováno.
18.Podívejte se na včely, jež nám dávají sladký med, zde vše funguje automaticky a díky tomu zde jsou včely už tak velmi dlouho a nemají žádné problémy.
19.Neumím si představit nezaměstnanou včelu, jež skončí na ulici jako bezdomovec, čím to je, že v lidské společnosti ekonomická a ideologická krize tak často je?
20.Zásadním problémem zde je příprava člověka do života, společnost potřebuje silné a inteligentní profesionály co budou poctivě sloužit společnosti a nepotřebuje slabé a hloupé amatéry co na společnosti parazitují.
21.Dospělý člověk to je ozubené kolečko v soustrojí společnosti, a pokud je to kolečko nekvalitní narušuje to běh společnosti, vše veliké je vždy složené z malého.
22.Příprava dítěte do života to je záležitost pro profesionály nelze ji svěřit amatérům v rodině, dítě musí být vychováno v továrně na běžícím páse, kde se každé maličkosti věnuje specialista.
23.Nemyslím tím, že by se dítě dalo do koše a jelo po výrobním páse a každý specialista by dítěti nějak pomohl, ten výrobní pás to je sítový harmonogram péče o výchovu dítěte.
24.Když se staví vesmírná loď tak se zde taky musí použít síťový harmonogram prací, aby si specialisté nepřekáželi a aby se loď v termínu dokončila.
25.Síťový harmonogram výchovy dítěte je vlastně složitý program, podle kterého se dítě vychovává k tomu, co potom bude po celý život automaticky konat.
26.Pokud dítě není naprogramované k tomu, co má po celý život konat tak pochopitelně neví, co má konat, a tak v životě ani neuspěje a většinou propadne drogám.
27.Jeden cvokař měl zajímavý způsob, jak snadno otestovat cvoky, požádal je, aby jej svezly autem rychle na schůzku v dopravní zácpě a na kamery si nahrával to, jak řídí a jak se projevují.
28.On zjistil totiž, že při jízdě v dopravní zácpě se většinou každý cvok odhalí a odloží svoji přetvářku, cvoci nesnáší čekání a druhé cvoky za volantem, proto v dopravní zácpě začnou dělat to, co by si nikdy nedovolili dělat v ordinaci u cvokaře.
29.Většinou je problémem u cvoka kontrolní nervový systém, který snadno při malé zátěži selhává a následkem je agresivita a sprosté myšlení a následně i sprosté jednání.
30.Selhání kontrolního systému se obrazně podobá vypadnutí pojistek u přetíženého elektrického obvodu, máme mnoho problémů, jež se snažíme rychle zvládnout, ale naše duše je unavená a nedokáže to, a tak je zde selhání.
31.Každý složitý systém, který je dlouho přetížený se logicky zhroutí, představme si nervy jako dlouhý řetěz, na kterém je závaží a pevnost závisí na nejslabším článku v řetězu.
32.Osobně jsem to bohužel v mládí i zažil, kdy se jeden článek řetězu roztrhl a vedle mě spadnul drahý systém z veliké výšky naštěstí se mi nic nestalo a drahý systém se potom opravil.
33.Ve své podstatě máme jenom to, o co se mnoho staráme a jakmile se o něco přestaneme starat tak o to i brzo přijdeme, máme se starat jenom o to co je nám přirozeně blízké.
34.Přirozeně blízké je nám naše duše a naše tělo, mnozí se mnoho nestarají o svoji duši a svoje tělo a tak brzo onemocní a běží za lékařem, aby jim dal na duši a tělo léky?
35.Lékař prohlédne nemocného a na jeho nemoci mu dá léky, pokud se lékař pokusí říci nemocnému, aby se lépe staral o svoje tělo a svoji duši tak jej nemocný neposlechne.
36.Nemocný člověk je jako loutka ovládaná tím, co miluje a potřebuje, starost o tělo a duši je čímsi co lze odložit na pozdější dobu, teď se musí sloužit tomu, co nás ovládá.
37.Pokud se bavíme s opilým člověkem bavíme se s někým, kdo nás mnoho nevnímá, protože duše opilce je v ráji opilců kde se má dobře a na lidský svět kašle.
38.Zde se dostáváme k otázce učení, aby mohl zkušený předat svoje zkušenosti nezkušeným, musí jej ti nezkušení vnímat naplno, a ne myslet na něco jiného.
39.Koncentrujeme se na něco jenom tehdy, pokud nás to mnoho zajímá, je věru těžké se koncentrovat na něco co nás vůbec nezajímá, proto se špatně učíme to, co nás nezajímá.
40.Tak jako do každého zámku se musí dát správný klíč, který zámek otevře, tak zde i musí být pro žáka ten správný učitel, jež žáka naučí to, co žáka mnoho zajímá.
41.V současnosti jsou mnohé zámky v lidské duši otvírané násilím a mnohdy se tím i zámky poškodí natolik, že nejdou ani otevřít správným klíčem.
42.Násilí je starý problém, se kterým si nevíme rady, je snadné pomocí násilí donutit druhého k poslušnosti, ale následkem je že ten druhý ze zoufalství začne konzumovat drogy.
43.Otec nemá daleko k tomu, aby dítěti tělesně ublížil, pro otce je dítě často jenom parazit, který nemá nárok na soucítění a pochopení.
44.Tělesné tresty ukazují na to, jak je naše společnost špatná, jakmile je někdo tělesně hrubě potrestán vede to často k tomu, že on zase bude tělesně ubližovat ostatním.
45.Dostáváme se k otázce vztahu k druhému člověku, jsme slušní k těm lidem, co jsou silnější a jsme neslušní k těm, co jsou slabší, jednáme tak abychom se měli zde dobře.
46.Pokud je náhodou ten druhý stejně silný, tak je zde většinou boj, ve kterém se snažíme druhého porazit, abychom mohli být k němu neslušní.
47.Každý dlouhodobý boj vede k tomu, že se mnoho unavíme a mnohdy i vyčerpáme svoje ekonomické zdroje na boj, tehdy uzavíráme na nějakou dobu mír, abychom se z boje zotavili.
48.Velmi důležitá je v našem životě láska, jde o citový vztah k opačnému pohlaví a vrcholem zde je společný spánek v manželské posteli a sex.
49.Cenzura nemá ale ráda sex, a tak když má k sexu dojít v knize nebo ve filmu, tehdy cenzura zasáhne a sex odstraní, aby se nenarušila mravní výchova dětí?
50.Představme si, že děti spí v manželské posteli s rodiči, a tak mohou sledovat sex u rodičů, co se potom děje v duši dítěte, které sex u rodičů běžně sleduje.
51.Dítě vnímá dospělé jako blázny, co pořád šukají a mnoho přitom vzdychají, pochopitelně že se pokusí je napodobit ale, jelikož není pohlavně zralé a má to velmi malé tak se mu to nepovede.
52.Zpočátku dospělým děti při šukání vadí, ale později jsou rádi, že je děti pozorují a sex už není tak nudnou záležitostí, děti do manželské postele patří.
53.Jak vůbec došlo k tomu, že jsme děti nepustili do manželské postele, co bylo tím hlavním důvodem?
54.Nejspíše to bylo pro to, že děti cizím lidem řekli, jak souložíme a my jsme se potom styděli za to, že náš sex nebyl častý a pěkný, protože jsme byli nemocní nebo unavení.
55.Civilizace nás unavuje a oslabuje, následkem je špatný sex, a tak jej před svými dětmi utajujeme, protože nechceme, aby se nám lidé v okolí smáli.
56.Jsme obchodníci a herci díky tomu že je zde civilizace kde se mají dobře jenom obchodníci a herci, snažíme se o to vypadat lepší, než ve skutečnosti jsme, a tak se krásně zdobíme nejrůznějšími tituly a drahým krásným společenským oblečením.
57.Krásný je výrok, “vy nevíte kdo já ve skutečnosti jsem”, tím někdo dává druhým najevo že on je více než si oni o něm myslí, ve skutečnosti je každý ale jenom loutkou, která je mnohým ovládána.
58.Když je někdo v nemocnici a je na tom velmi zle tak se opravdu ukáže co on ve skutečnosti opravdu je, tehdy on sundává svoji masku a najednou spatříme jeho pravou sobeckou duši.
59.Čas ukáže spolehlivě čím, kdo zde byl po smrti člověka za mnoho let, ten, kdo zde byl ničím zanikne v času a jeho jméno nikomu nic neřekne.
60.Z díla se pozná to čím, kdo zde opravdu byl, jenom málokdo zde zanechá na dlouho takové dílo, které po jeho smrti okamžitě nezanikne v toku času.
61.Nejvíce lidem prosívá přirozená pravda, mnoho jí lze nalézt v lidových příslovích, zde je ale autor většinou neznámý, mě se líbí přísloví, “ten kdo ví poctivě pracuje, ten, kdo neví ten na druhých parazituje”.
62.Nejspíše toto přísloví neznáte, protože je to moje osobní lidové přísloví, které jsem dosud nikomu neřekl, aby mi jej sobecky neukradnul.
63.V tomto jednoduchém přísloví je zakotvena celá lidová moudrost, pokud se jím budou lidé na světě řídit tak ze světa brzo zmizí ekonomické a ideologické krize.

3

Proč je nám ten druhý peklem

1.Jsme civilizovaní inteligentní tvorové, jež používají internet a civilizace má svoje výhody i nevýhody.
2.Mnozí nadávají na nevýhody civilizace a berou za samozřejmost výhody, jež jim civilizace přináší.
3.Bylo by to samozřejmě hezké, kdyby civilizace neměla žádné nevýhody, jenže když se k jednomu přiblížíme, automaticky se od jiného vzdálíme.
4.Největší nevýhodou civilizace je oslabení našich citů a charakteru, ten druhý je pro nás jenom herec a obchodník.
5.Vztahy k druhým jsou v civilizaci problémem, jež někdy vyvrcholí do extrému, kdy stavíme; vězení, blázince, koncentráky atd.
6.Mnozí na internetu hledají odpověď na to, proč je nám ten druhý peklem?
7.Ten druhý je nám peklem díky tomu, že je nám díky civilizaci mnoho vzdálený, je to tím že on na nás není už existenčně závislí, a tak nás klidně zradí.
8.Naše myšlení a následně i chování vychází ze situace, snažíme se o to, abychom se měli dobře bez ohledu na druhé.
9.Mnozí lidé se naučili být dokonalými herci a obchodníky, oni jsou okolí velmi nebezpeční, protože umí profesionálně na okolí parazitovat.
10.Čím větší kurvou v tomto materialistickém bordelu budeš, tím lépe se zde i mít budeš, jde o to hrát zde ve svém oboru první ligu a mít nadbytek; moci, výhod, peněz, sexu atd.

4

Příležitost z nás dělá lháře a zloděje

1.Pokud máme vše v nás a okolo nás pod správnou kontrolou tak vše automaticky funguje a my se máme dobře, jakmile ale nad vším kontrolu ztratíme tak se máme zakrátko zle.
2.Vytvořit kontrolní systém a udržovat jej ve správném chodu není rozhodně jednoduchá záležitost, podívejte se třeba na počítač i zde musí být kontrolní systémy, a jakmile ony správně nekontrolují počítač tak brzo nám přestane počítač sloužit.
3.Kontrola neustále mnohé sleduje, a jakmile někde zjistí chyby nebo problémy tak zasahuje, většinou chyby způsobuje to, co není ve správné normě, a tak to jedná nenormálně.
4.Dejme tomu člověk pod vlivem alkoholu, který řídí auto, jedná nenormálně, a tak je kontrolou zadržen a je mu odebrán průkaz k řízení auta.
5.Zde je onen zásadní problém, a to že je nějaký inteligentní systém pod zlým vlivem, který narušuje jeho inteligenci a tím dochází k tomu, že vše automaticky nefunguje.
6.Zlí lidé se snaží mít pod sebou mnoho lidí a systémů, aby se zde měli velmi dobře, následkem je narušení normality času a prostoru kde žijeme.
7.Musí zde být nezávislý kontrolní světový systém, který bude moci likvidovat vše, co je zlé a to okamžitě, dokud tento systém zde nebude, do té doby zde budou ekonomické a ideologické krize.
8.Jelikož se člověk neosvědčil v roli kontrolního systému, musí místo něj nastoupit centrální světová umělá inteligence pracující na principu šachového programu.
9.Zpočátku půjde o dost tvrdý a drastický zásah do systému kde žijeme, protože je zde mnoho zlých lidí a zlých systémů co se bude muset okamžitě zlikvidovat.
10.Ten, kdo zde bude chtít existovat bude muset být dobrý a nedělat chyby, brzo zmizí ze světa; sprostá slova, lež, sobectví, parazitování, závist, drogy, škodolibost, zbraně, byrokracie.

5

Co si představujete pod pojmem láska

1
Co si představujete pod pojmem láska?
Láska, je citový vztah, jež navazují inteligentní bytosti, protože díky těmto vztahům se mají lépe a nemusí žít automaticky a nudně jako bytosti bez inteligence.
2
Jak podle vás ovlivňuje láska lidské chování a prožívání?
Naše myšlení a následně i chování vychází ze situace, a pokud máme vztahy, jež nám dělají dobře, můžeme se rozvíjet a dáváme okolí to, co jsme získali.
3
Je podle vás rozdíl mezi láskou a zamilovaností, pokud ano, tak jaký?
Zamilovanost to je povrchní láska, jež je na počátku, a jakmile se nám podaří přiblížit se blíže k tomu, co milujeme a potřebujeme, promění se zamilovanost v lásku.
4
Jaký je význam lásky v lidském životě?
Láska to je duševní pokrm, a pokud tento pokrm naše duše nemá, hladoví a mnohdy tento pokrm naradí drogou, je to ale špatná volba, jež pomalu a jistě zabíjí lidskou duši.
5
Čím se liší láska od přátelství?
Pokud miluji tak o tom milovaném nepochybuji a mnoho mu důvěřuji, pokud ale mám přátele tak s nimi obchoduji a moc jim nedůvěřuji.
6
Lze rozlišit nějaké druhy lásky?
Láska to je vždy vztah k něčemu, co nám dělá dobře, máme v životě mnoho takových vztahů, například milujeme; sebe, práci, umění, partnera, děti, jídlo, drogy, cestování, sex atd.
7
Jakou roli hraje v lásce sex?
Pokud někoho mnoho milujeme tak s ním máme i sex a z něj děti, mnohé ženy ale více milují peníze než lidi, a tak nabízejí sex za peníze.
8
Co si myslíte o známosti na jednu noc, pokud máte tuto zkušenost, co vám přinesla?
Láska na jednu noc je jako rychlé občerstvení, kdy jíme párek v rohlíku, protože spěcháme, lepší je, ale láska, ze které jsou děti, to je již veliká hostina plná duševních dobrot.
9
Jak myslíte, že budete prožívat lásku ve stáří?
Láska se mění s časem a prostorem ve kterém je, když přijde stáří tak už nepotřebujeme tělesné dotyky a sex ale zase potřebujeme někoho, kdo nám uklidí a uvaří, nebo s námi jde na procházku.
10
Jak vnímáte v lásce žárlivost?
Pokud milujeme druhého bojíme se, že o něj přijdeme, protože on se zamiluje do jiného člověka, civilizace způsobila to, že jsme si málo blízcí a naše vztahy jsou neosobní, proto snadno dochází k rozpadu vztahu.

6

Informační technologie mě pronásleduje

1.K moderní době patří pohyb, vše je zde v pohybu, a i my se musíme pohybovat, abychom se zde měli dobře, už nám nestačí k pohybu klasické možnosti jako chůze, musíme se pohybovat mnohem rychleji.
2.Nestačí, ovšem že se pohybuje naše tělo, musí se mnoho i pohybovat naše myšlenky, a tak komunikujeme na dálku pomocí moderní technologie s mnoha cizími lidmi a snažíme se, abychom měli vše pod kontrolou.
3.Obchodníci se nám snaží vnutit služby a zboží a jejich reklama slibuje, že právě to jejich zboží nebo jejich služba nám mnoho pomůže a ulehčí nám i mnoho náš život?
4.Výrobce udělá na výrobku nebo službě nějaké povrchní bezvýznamné vylepšení a hned dělá jako by zde byl zázrak, co nás spasí a že bez něj budeme nemožní.
5.Je věru těžké se rozhodnout, jestli máme investovat do nějaké služby nebo zboží, když to tak rychle zestárne a tím budeme nuceni zase znova investovat.
6.Největší problémy máme s mobilními telefony, zvoní na nevhodném místě v nevhodnou dobu anebo zase nezvoní, protože je máme vypnuté nebo v tašce.
7.Přenosné počítače zase padají na zem nebo nám jej někdo ukradne, a někdy u nich dojde k neočekávanému výpadku a my přijdeme o informace.
8.K moderní době patří i internet, na jedné straně je to šikovný praktický systém ale na druhé straně to s ním nemáme rozhodně jednoduché.
9.Nejhorší ale je že se v tomto moderním rychlém světě vše neustále mění a my mnohdy o změnách nic nevíme, a tak děláme chyby a za ty chyby i mnoho platíme a potom brečíme.
10.Je třeba najít někoho kdo za to všechno, co je zde může a odsoudit jej k nějakému krutému trestu třeba že každý kdo má s moderním světem problémy, po něm hodí starým mobilním telefonem.

7

GVKB a jeho stroj času

1.Tak do jakého roku se o dovolené podíváme, já jsem pro rok 2203, v tom roce jsem se narodil a tak bych se tam rád podíval.
2.To by byla jenom ztráta času a peněz cestovat do nedávné minulosti, já jsem pro rok 2009 tehdy žil GVKB a on začínal aktivně měnit svět k lepšímu.
3.To je ale velmi dávná minulost a ta doba byla dost temná, u moci byli hloupí lidé a na co šáhli, to za moc nestálo, byla to dost nebezpečná doba, co když se nám tam něco stane.
4.Stát se nám nic nemůže, cestujeme tam jenom v rovině duševní a naše těla zůstávají v našem čase, a co se může stát naší duši?
5.No podle mě i duše může tou cestou se poškodit, no nebudeme se tedy hádat a pojedeme do toho roku 2009 a jaký prostor si zvolíme pro start cesty.
6.GVKB zanechal na CZHDV mnoho filmů o Praze, jež doplnil svými myšlenkami, a já bych chtěl spatřit Prahu osobně a tím bych možná lépe porozuměl myšlenkám GVKB.
7.Je mi to už jasné ty chceš o GVKB napsat svoji závěrečnou školní práci, ve které ukážeš, vše, co ses za mnoho let ve škole naučil a celá rodina se ti musí podřídit.
8.A je na tom snad něco chybného že chci napsat školní práci o našem rodinném prapředkovi, který je nejznámější osobností už dvě století!
9.Jenže ten nápad mělo před tebou už mnoho lidí a oni poměrně dost dobře prozkoumali vše o GVKB a jeho době, velmi pochybuji, že bys měl štěstí a zjistil něco, co se už dávno neví.
10.Já ale mám klíč od jeho soukromého bytu, našel jsem jej při našem stěhování, a pokud se nám podaří ten byt navštívit, bude to skutečný zázrak.
11.Etika ti asi nic neříká co, klidně si vniknout do cizího soukromí jako nějaký zloděj, sice to není zakázané, ale podle mě to není slušné.
12.Jsem jeho potomek tak to podle mě není vniknutí do cizího soukromí, a pokud vím tak on věděl o tom, že mu tam vniknu a napsal o tom ve své době článek.
13.To si děláš srandu, jak by on o tom mohl vědět, když žil v roce 2009, to by musel mít stroj času?
14.No právě, a to chci zjistit jak je to s tím, jestli GVKB používal skutečně stroj času, třeba on žil v budoucnosti a do roku 2009 cestoval strojem času.
15.Ten stroj času neměli vynalézat od té doby, co se používá tak se už nikdo v časových událostech nevyzná, mnohé osobnosti z minulosti byli ve skutečnosti osobnostmi z budoucnosti.
16.No podle tebe jsme měli zůstat nazí v pralese a živit se lidským masem a lovem, evoluce zde být musí, a to že jsou s tím problémy, to už k tomu patří.

8

Daň ze sexu zachrání ekonomiku

1.Stát nemá peníze, protože zde není daň ze sexu, jelikož by mnozí měli snahu prohlašovat, že sex nemají, aby se této dani vyhnuli, bude daň uvalena na každého.
2.Systém bude jednoduchý každý člověk bez ohledu na pohlaví a věk bude platit státu měsíčně 3 tisíce korun, bude se tedy platit i za miminka a za důchodce a invalidy.
3.Mnozí namítnou, že miminka a důchodci sex nemají a že to není spravedlivé, je to spravedlivé, protože důchodci sex už měli a miminka jej mít budou.
4.Pokud někdo daň nezaplatí, protože je na tom ekonomicky zle bude muset okamžitě naši republiku opustit a sebere se mu natrvalo naše občanství.
5.Mnozí s touto daní nebudou souhlasit, jak jde o peníze, hned se ukáže, že jsme lakomci, co myslí jenom na peníze a sex.
6.Vybrané peníze z této daně se použijí jenom pro zlepšení našeho školství, protože hodnotu v současnosti má jenom vzdělaný člověk a člověk bez vysoké školy obtížně shání dobrou práci.
7.Jelikož bude dostatek peněz pro školství, prodlouží se školní povinná docházka do absolvování vysoké státní školy.
8.Ten, kdo bude zle studovat a propadne při studiu, přijde automaticky o naše občanství a bude muset okamžitě republiku opustit.
9.Mnozí namítnou a kdo bude pracovat na místech, kde není třeba vysokoškolské vzdělání, no to je jednoduché, zde budou pracovat cizinci za nízkou mzdu.
10.Okolní státy nejspíše budou zpočátku protestovat ale zakrátko od nás tento systém rádi okopírují, a tak lidé bez občanství budou muset emigrovat tam kde jsou zlé podmínky k životu.

9

Svatá pravda o sexu

1.Jakmile tělo dozraje, spustí se v něm pohlavní pud, a tak začnou ženě růst prsa a muži zase fousy, jelikož člověk má vyspělou inteligenci, očekává od soulože více než stačí zvířatům.
2.Zprvu zkouší nejrůznější pozice a mnoho i experimentuje, kdy dává muž přirození tam, kam jej zvíře nikdy nedá a líže to, co zvířata nelízají.
3.Jenže pořád to není to pravé, někde musí být přeci chyba, že se orgasmus tak málokdy dosahuje a většinou je to jenom nudný rituál, jež děláme automaticky.
4.Problémem je vždy vztah k něčemu, co je silnější než sex a tento vztah nám sex ničí a oslabuje, může jít třeba o alkohol, nebo o to že mnoho pracujeme či sportujeme.
5.Při souloži se setkávají vlastně jenom naše těla a naše duše jsou kdesi jinde, kdy žena myslí na děti a domácnost a muž myslí zase na zaměstnání nebo na svoje záliby.
6.Většinou bývá sex nejlepší po dlouhém spánku, kdy tolik nemyslíme na hlouposti a celou noc jsme leželi vedle svého partnera, a tak jsme se sblížili.
7.Nejhorší je sex za peníze kdy ten druhý nám poskytne jenom svoje tělo a neposkytne nám svojí duši, většinou tento sex bývá i krátký, protože jde o peníze.
8.Mnohdy jsme jenom zvědaví, jaké by to asi bylo v posteli s tím druhým, a když zvědavost uspokojíme tak zase jiného partnera hledáme.
9.Problém je často to, že je zde těhotenství, jež nečekáme a mnohdy se to řeší potratem nebo antikoncepcí.
10.Mělo by se sexem začínat velmi brzo protože co se v mládí naučíme to potom po celý život už snadno děláme a nemáme s tím žádné problémy.

10

U blázna nikdy nevíte, co jej napadne

1.Každá mince má rub a líc to platí u většiny toho co je v nás a okolo nás, tím že jsme zlikvidovali šelmy, jež nás hubili, jsme se přelidnili, a potom jsme začali se přemísťovat do dalekých krajin.
2.Střety kultur a ideologie vedli mnohdy k problémům, jež skončili někdy i krutou válkou, naše dějiny jsou psány lidskou krví, jež mnoho tekla, protože jsme se nedokázali dohodnout a spolupracovat.
3.Je snadné po někom hodit kámen, protože je nám mnoho cizí, jenže tudy cesta nevede, války pohlcují mnoho hodnot a je zde i mnoho pláče.
4.Nejsou zde ale jenom veliké války mezi národy, jsou zde i malé války v naší duši, kdy třeba se nám zalíbí jiný partner a následuje nevěra, protože naše morální svědomí je slabé.
5.Po pravdě zde musí být války i mír, jde o to mít nad vším kontrolu a nedopustit, aby došlo k narušení správné normality, je to jako v hádce můžete použít ostrá slova, ale nesmíte druhého uhodit.
6.Většinou silná závislost na něčem, co nám dělá dobře, vede brzo k narušení normality, a tak druhého uhodíme nebo z něj svého otroka učiníme.
7.Láska je opakem nenávisti, jde vždy o vztah, který mnoho zasahuje do naší existence, nelze žít bez vztahů jde o to mít vztahy pod kontrolou, což se snadno řekne a těžko udělá.
8.Vzpomínám si, jak jsem se díval na televizi, myslel jsem si, že je to zase nějaký film, kde jsou katastrofy v USA, ale najednou se ozvalo z obrazovky, že to není film, ale jde o realitu.
9.Tenkrát v USA zahynulo mnoho lidí, protože fanatici ve 4 velikých civilních letadlech sebevražedně zaútočili na USA, protože nesouhlasili s tím, co USA dělá.
10.U blázna nikdy nevíte, co jej napadne, svět se zbláznil a jediná cesta, jak z toho ven je dát lidem do mozků čipy a ty napojit na centrální umělou inteligenci.

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 31. 12. 2020, 06:29:52 | více příspěvků | napsat uživateli

Silvestrovská glosa je venku (i se silvestrovským AzaPoetem)

xglosy.eu/2020/12/silvestrovska-glosa-aneb-kdo-neslavi-s.html
(zkopíruj odkaz do adresního řádku prohlížeče)

X-Párty může začít.

A-A !897!

uživatel eliminován | 30. 12. 2020, 22:03:51

Hele mrkvičko nesikanuj toho starého pána, on ma aspoň kreativní myšlenkove pochody narozdíl od vidláka jako ses ty co jen kopíruje a dotěrné hejtuje. Chováš se jako kdyby ti libko patřilo i kdyby tu byl spam podobných slohů tak tobe to muze být ukradený. Opakované te vyzývám prestan s tou kybersikanou a najdi si ženskou netvore! !963!!386!!977!!977!

vitkouba

vitkouba | 30. 12. 2020, 21:02:54 | více příspěvků | napsat uživateli

Bavte se, o čem chcete, a nakonec zjistíte, že vše se točí kolem chybování, které způsobuje problémy a tím i deprese. Bůh (Dualita, Jin a jang) je dokonalý, a tak nechybuje, protože on nikdy fyzicky ani psychicky nepracuje, on má na práci jenom svoje svaté zástupce, a tak chybují jenom jeho svatí zástupci, a on chybující zástupce trestá za chyby, anebo je rovnou eliminuje, a novými zástupci nahrazuje.

Je možné zmenšit fyzickou velikost průměrného člověka? Podívejme se na konzumní produkty, jak se zmenšují, dříve zde byli jenom veliké hodiny ve věži, co měli závaží, která je poháněly, potom přišli kukačky, které měli také závaží, dneska zde jsou mobilní telefony, ve kterých jsou hodiny, nebo máme stolní hodiny na baterku, co si umí sami nastavit správný čas a při změně na letní čas se sami seřídí.

Nebo se podívejme na počítače, za mého mládí (1953) byl počítač tak veliký, že potřeboval velikou místnost, dnešní průměrný mobilní telefon má mnohem větší početní a paměťový výkon než starý počítač, co zabíral celou místnost! Nejmodernější průměrné počítače vypadají jako krabice na dětské boty (UMAX U-Box J51 Pro https://www.alza.cz/umax-u-box-j51-pro-d6258579.htm ), a nejsou ani drahé, spotřeba elektřiny je zde jako u mobilního telefonu! Pokud se vše desetinásobně zmenšilo, proč by se nemohl člověk fyzicky zmenšit desetinásobně.

Místo velikosti 170 cm by člověk měřil na výšku 17 cm, není to nějak nový nápad, pohádky jsou už mnoho století plné malých lidí, populárnější ale bývají bohužel v pohádkách většinou obři, ostatně existují i velmi malé opice, takže geneticky zmenšení by bylo bez problémů možné. Představte si kilo rýže, které by dokázalo nasytit na celý den sto pracujících lidí v Číně, je třeba škrtat náklady na; jídlo, oblečení, benzín, elektřinu, dopravu, drogy atd. malý 17 cm vysoký člověk, bude mít i malé ekonomické nároky!

primavera

primavera | 30. 12. 2020, 18:05:29 | více příspěvků | napsat uživateli

pouzil bych slogan ...z tepla domova
coz nejakou novou silvestrovskou diskusi, specialni pro tento posledni den v roce a pro vsechny co chteji neco sdelit, pobavit, virtualne zabekat , ci prituknout ostatnim, klaunska cisla vitana, samozvani proroci vstup dovolen, ted uz najit jen zakladatele schopneho to kocirovat v uvolnenem duchu....!627!!1247!!451!!499!!1365!!1004!!564!

vitkouba

vitkouba | 30. 12. 2020, 16:24:34 | více příspěvků | napsat uživateli

Podívejme se na statistiky jsme ekonomicky na úrovni Turecka už od roku 1948 pořád zde platí kdo od nás uteče do Německa nebo Kanady ten vyhraje, tady líp snad nikdy nebude, tento rok je u nás vrcholem zoufalství a bídy, co to má znamenat, že zavřou; hospody, školy, některé obchody, hotely, vyhlásí zákaz nočního vycházení, donutí nás nosit roušky atd.

Azazel-Andel

Azazel-Andel | 30. 12. 2020, 15:34:39 | více příspěvků | napsat uživateli

Pozvánky již dávno rozeslány, nu a už pár lidí, pár dobrých bytostí přislíbilo účast na X-Párty.

Silvestrovská glosa bude mít podtitul "Kdo neslaví s námi, slaví proti nám." ale není to vůbec myšleno konfrontačně, naopak, Xglosy nechtějí rozdělovat, Xglosy spojují. A co můžete čekat? Třeba silvestrovský AzaPoet. Každopádně pevně věřím, že na X-Párty v komentech vytvoříme a vytvoříte ještě daleko předaleko lepší a zábavnější věcičky.

Anděl Azazel
xglosy.eu

Hrozný dobytek ten Kouba !897!
Co má společného Chatujme - s Líbímseti - se SuperPokecem? Koubu a Grantika.
Autor: Azazel Anděl - 26.12.20
xglosy.eu/p/x-fejetony.html

předchozí | 0 | 30 | další


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

partyxgloskomunitaposelstvídobrézákazglosouvycházeníspolečnostpobejtostatnídenchvílexglosypraní

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑