Diskuze a otázky - Život je cesta plná překážek

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 2. 01. 2022, 05:59:18 |

Od pradávna se lidi zamýšlejí nad tím, co je to lidský život, každý na to má jiný názor někdo vnímá život jako cestu plnou překážek a jiný vnímá život jako divadlo kde každý chce hrát hlavní roli. Každý má svoji subjektivní pravdu, vše je zde naprogramovaný evoluční proces, a tak po příčině je zde následek a zdrojem energie je napětí mezi protiklady.

Já vnímám život jako šachovou hru, ve které hrajeme proti počítači a neustále prohráváme, následkem jsou naše psychické problémy, a tak; bereme léky na deprese, pijeme pivo, kouříme cigarety, věříme na zázraky atd. mnohdy pod vlivem drogy máme iluze o tom, že jsme nad počítačem konečně vyhráli šachovou hru, jenže brzo nám dojde, že šlo jenom o dočasnou iluzi.

Tím počítačem, se kterým hrajeme šachy jsou; data, informace, programy, umělá inteligence atd. realita to je naprogramovaný stroj, vše, co je živé to je naprogramovaný stroj, který byl evolucí vytvořen a nastaven k práci. Toužíme po úspěchu v nějaké specializaci a zjišťujeme že naše naděje na úspěch je malá, protože je zde veliká konkurence a ten kdo nemá štěstí ten úspěchu nedosáhne.

Statistiky nám v nahotě odhalují to, jak zde fungují příčiny a jejich následky, čím více máme problémů tím více máme deprese, továrnou na problémy je amatérismus, amatérismus vede k tomu, že když něco nejde vyřešit po dobrém, tak se to snažíme vyřešit po zlém. Když to nejde s otroky po dobrém, tak se otrokáři chovají zle k otrokům, o tom je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, egoismus atd.

Stát je založen na tom, že se z lidí udělají loutky na dálkové ovládání a loutky se kterými má stát problémy se zavřou do vězení nebo psychiatrické nemocnice, podívej se na svůj život objektivně a dojde ti to, že jsi loutka, kterou ovládají; závislosti, pudy, strach, peníze, toužení, situace, organizace, stát atd. stal se z tebe tak sluha mnoha pánů a když se jednomu pánu zavděčíš tak jiné pány tím rozzlobíš, není ten, co by se zavděčil všem!

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 614 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑