Diskuze a otázky - Vyléčí blázny psychiatrická nemocnice

úvodní strana | aktualizovat | dolů

gurubhagavan

gurubhagavan | 23. 07. 2022, 09:21:19 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Pokud je někdo psychicky nemocný tak logicky je potřeba jej léčit v psychiatrické nemocnici, pro nikoho zde nebude politická imunita nebo výjimka, zavedeme globálně povinné každoroční testování všech lidí na psychické zdraví od narození do smrti.
!905!
Vyléčí blázny psychiatrická nemocnice? Statistiky jasně dokazují že léčení psychických nemocí v nemocnici pomocí léků nefunguje, a tak budeme místo léčení pomocí léků v psychiatrické nemocnici lidi eliminovat v krematoriu, protože nemá smysl draho marně opravovat to co nejde opravit.
!905!
Nedostatek ekonomických otroků se vyřeší pomocí autonomních robotů a umělé inteligence, robot prezident bude vyznamenávat roboty, skončí tak problém s přelidněním a degenerací, už zde nebude na světě lidí jako sraček, a tak zde pravda a láska zvítězí na věčné digitální časy nad lží a nenávistí. 

reagovat

Vyléčí blázny psychiatrická nemocnice

V anketě hlasovalo celkem 1 uživatel

V diskuzi jsou 2 příspěvky a shlédlo ji 168 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

gurubhagavan

gurubhagavan | 4. 08. 2022, 07:09:34 | více příspěvků | napsat uživateli

Skvělá zpráva, váš počítač splňuje minimální systémové požadavky na Windows 11. Konkrétní načasování, kdy bude nabídka dostupná, se může lišit podle toho, jak vám ji připravíme. Poznámka: Některé funkce Windows 10 nejsou ve Windows 11 dostupné. Některé aplikace a funkce můžou mít další požadavky. Windows 11 je připravený, a navíc je zdarma. Získejte nejnovější verzi Windows 11 s novým vzhledem, novými funkcemi, rozšířeným zabezpečením atd. Vyplatí se přejít na Windows 11? Používám počítače už třicet let a vyzkoušel jsem tak mnoho počítačů a mnoho operačních systémů.

Každý nový operační systém měl mnoho chyb a trvalo velmi dlouho, než se chyby opravili a počítač byl spolehlivý, navíc každá nová verze operačního systému měla větší nároky na výkon počítače. Dalším problémem je u Windows 11 uživatelské prostředí, které je zbytečně složité. Nejraději bych přešel na Linuxovou distribuci, problém je u Linuxu v tom, že zde nespustíte programy, na které jste byli zvyklí ve Windows, taky je zde pro bohaté možnost použít počítač od Apple a jeho macOS, zde je jiné rozložení klávesnice a nejdou zde spustit programy na které jste byli ve Windows zvyklí. Doporučuji přejít na Windows 11 jenom těm lidem co mají počítač s velikým výkonem a mají pevné nervy.

Vita1971

Vita1971 | 23. 07. 2022, 09:25:46 | více příspěvků | napsat uživateli

> gurubhagavan !811!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

nemocnicepomocléčenílékblázenčlověkimunitatestováníelimnemocnarozenívýjimkazdravínemocnýsmrtpotřebamísto

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑