Diskuze a otázky - vy a útraty NEbo jak to máte vy?

úvodní strana | aktualizovat | dolů

MestizoD

MestizoD | 11. 03. 2017, 17:27:31 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

KOlik tratíte tydně za jídlo? Ja vybíram kazdy druhy den, nekdy i kazdy den 500 kč. Není to moc? Na kolik dni, byste dokazali mít jidlo? VEtsinou utratim za 2 hodova jidla cca 150 kč denně.Myslite, ze se da vyžís s 500 kč na tyden?

reagovat

V diskuzi je 122 příspěvků a shlédlo ji 997 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 04. 2017, 23:27:39 | více příspěvků | napsat uživateli

Salmonela je vesnice v itálii.

lukush211

lukush211 | 14. 04. 2017, 22:34:43 | více příspěvků | napsat uživateli

Pak ti přeji dobrou salmonelu. !12!

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 04. 2017, 20:26:51 | více příspěvků | napsat uživateli

Vajíčkovou.

lukush211

lukush211 | 14. 04. 2017, 18:48:13 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy
Ano, pokud se to netýká potravin, pak to píčovina je. A jakou ? Zmrzlinovou, řízkovou nebo hambáčovou ?

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 04. 2017, 18:23:03 | více příspěvků | napsat uživateli

> lukush211
Další píčoviny, podle tebe. Radši bych měl sečíst, kolik jsem utratil v penny a bille, hrozně jsem se cpal, to ty neprojíš ani za půl roku. Ode dneška mám ale dietu.

o___O

o___O | 14. 04. 2017, 18:19:03 | více příspěvků | napsat uživateli

mrdat prdel a cure

lukush211

lukush211 | 14. 04. 2017, 18:15:25 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy
Obojí je píčovina. Co tam máš dál za důvody ?

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 04. 2017, 18:10:08 | více příspěvků | napsat uživateli

> lukush211
Jedný z více věcí, i kvůli černochovi.

lukush211

lukush211 | 14. 04. 2017, 17:50:25 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy
To jsi jako fakt kvůli takový píčovině přestal chodit do Lídlu ? Tvl, ty jsi dement. !1050!

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 04. 2017, 14:47:51 | více příspěvků | napsat uživateli

Od doby co chodím do billy, tak utrácím mnohem víc. Je tam draho a to kupuju věci ve slevě.

bse.pedro

bse.pedro | 14. 04. 2017, 12:21:45 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy ...a nerozpečená??? !451!

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 20. 03. 2017, 20:04:41 | více příspěvků | napsat uživateli

Houska stojí rozpečená 3,90

mluno

mluno | 20. 03. 2017, 16:47:33 | více příspěvků | napsat uživateli

Pokud jde o obědy, tak u nás mají hotová (někdy i hodová) jídla do stovky (69 už ne, ale 79 nebo 89 běžně). Z toho já platím zhruba polovinu, tu druhou platí zaměstnavatel (aspoň doufám, dlouho jsem to nepočítal).
O ostatní se stará maminka, tak to nepočítám (houska je za 1,20-2,50, ale mkolik stojí salám to fakt netušim).

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 15. 03. 2017, 10:49:25 | více příspěvků | napsat uživateli

> bse.pedro
Maj květák v akci za 27 kč.

flaccid.lilly

flaccid.lilly | 15. 03. 2017, 09:39:35 | více příspěvků | napsat uživateli

> MestizoD
Vařením určitě ušetříš, ale vařit se dá za nula nula prdlačky, stejně jako dost draze... Nejvíc ušetříš na luštěninách, ty hodně zasytí a z jednoho pytlíku je hromada jídla. Pak kupovat jen sezónní zeleninu a na zbytek si vyhledat akce. Taky větší balení jsou většinou výhodnější, tak nakupovat ve větším méně často.

bse.pedro

bse.pedro | 15. 03. 2017, 09:11:20 | více příspěvků | napsat uživateli

> MestizoD
Záleží na tom, co nakoupíš a uvaříš...
Můžeš žrát třeba dvacetkrát denně a utratit jen pajsku, když si koupíš dva bochníky chleba a nic k tomu...!920!!451!

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 03. 2017, 23:49:23 | více příspěvků | napsat uživateli

> MestizoD
Dnes jsem snědl:
58
78
420
+ limonády

MestizoD

MestizoD | 14. 03. 2017, 23:28:40 | více příspěvků | napsat uživateli

> flaccid.lilly
co je mi po Holandsku? Me jde o to vareni- domaci strava..kolik utratis tydne. A kolik kolikrat denne jis.

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 03. 2017, 22:50:48 | více příspěvků | napsat uživateli

> flaccid.lilly
Nojo, tak tam jsi stejně furt zhulená a to pak jíš tulipány.

flaccid.lilly

flaccid.lilly | 14. 03. 2017, 22:01:40 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy
Holandsko nemá žádnou kuchyni... Všude si můžeš dát buď gyros, nebo pizzu... Ceny kolem 10€+. Každopádně já v Holandsku žiji 2-3 týdny v měsíci, takže i kdyby bylo o co stát, zkoušení už by mne omrzelo.

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 03. 2017, 21:59:04 | více příspěvků | napsat uživateli

> flaccid.lilly
No myslel jsem v restauracích. Když už je člověk v cizině, tak má zkusit jejich kuchyni.

flaccid.lilly

flaccid.lilly | 14. 03. 2017, 21:56:33 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy
V supermarketech jsou v podstatě stejné ceny jako u nás. Takže by se dalo vyjít i za trochu méně. Ale ráda si kupuji třeba porcované ovoce v krabičkách, to je trochu dražší, ale super praktické, to mi u nás chybí.

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 14. 03. 2017, 21:36:02 | více příspěvků | napsat uživateli

V holandsku je tak levně ? Když jsem byl na dovče v itálii, tak jsem dal za den za žrádlo asi 1200-1500 kč, pak jsem radši utrácel v bulharsku, tam je to klidně jen za 3 stovky na den.

flaccid.lilly

flaccid.lilly | 14. 03. 2017, 20:30:54 | více příspěvků | napsat uživateli

V Holandsku tak 10-15 € denně, v ČR záleží, jestli jdu na oběd do restaurace, nebo vařím... S restaurací cca 300, domácí strava cca 150 kč/denně.

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 13. 03. 2017, 20:27:40 | více příspěvků | napsat uživateli

> bse.pedro
Nojo, ale mně nechutná. O takový věci přicházím, když mi chlast nic neříká !24!

bse.pedro

bse.pedro | 13. 03. 2017, 19:57:05 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy To už je lepší koupit rum, ten je v akci 85,- za půl litru a zasytí víc než zmrzlina...!451!

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 13. 03. 2017, 19:49:51 | více příspěvků | napsat uživateli

> bse.pedro
To já neznám tyhle věci, tak je asi zase levný zelí. V penny maj zmrzlinu v akci, půl litru za kilo.

bse.pedro

bse.pedro | 13. 03. 2017, 19:30:13 | více příspěvků | napsat uživateli

> muz.s.vlasy Květáky jsou teď drahý, ty si dovolím jen koncem měsíce, pokud mi zbydou nějaký peníze z nákupů v masně...!451!

muz.s.vlasy

muz.s.vlasy | 13. 03. 2017, 19:22:33 | více příspěvků | napsat uživateli

> bse.pedro
A co květáky ?

bse.pedro

bse.pedro | 13. 03. 2017, 19:08:11 | více příspěvků | napsat uživateli

MestizoD | 13. 03. 2017, 18:19:54

Ty asi ne, ale já jo... Ale není to na lanýže, kaviár a šampaňský...!451!
5 kilo brambor za 55,-kč, houskovej knedlík za 17,-kč, kilo vepřovýho v akci cca 90,-kč, kuřecí stehna mražená akce 40,-/kg, předvařená rejže 8 sáčků - vyjde tak na 20 porcí za 26,-kč, chleba, rohlíky za pár kaček, z toho už se dá něco vytvořit... A to je jen malej příklad...!451!
Ale třeba na cigára mi pětikilo na týden rozhodně nestačí...!451!!451!!451!

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | další


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

denjídlotýdenútratavětšinahodova

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑