Diskuze a otázky - STOP kouření!!!!

úvodní strana | aktualizovat | dolů

-lukys-

-lukys- | 18. 09. 2008, 23:27:56 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Určitě nejsem sám, komu vadí to, že je nucen být pasivním kuřákem (a to i dobrými přáteli, většina jsou bohužel kuřáci). Jsem k tomu nucen kdykoliv, kdy jdu do restaurace, baru, klubu. Neberu kuřákům právo na kouření, je to jejich věc, ale jak známo, práva jednoho člověka končí tam, kde začínají práva někoho jiného. Kromě toho, že kuřáci ničí zdraví sobě i ostatním, znečisťují nedopalky okolí (rozhlédněte se kdekoliv třeba u zastávky, nový zákon toho moc nezměnil), díky nim občas hoří nějaký ten koš (když už tedy nedopalek nehodí na zem), a o tom, že by neměli kouřit na zastávkách a v okolí ví, ale ignorují to - stoupnou metr od zastávky, a vesele nás zásobují naší pravidelnou pasivní dávkou kouření :)
Stačí si jen přečíst tento text o pasivním kouření - http://stopkoureni.cz/index.php?obsah=3 , a i leckterý kuřák si podle mě nějakou tu cigaretku rozmyslí. Link je na stránky stopkoureni.cz, kde se mimo jiné dá podepsat i petice, díky které by mohl začít fungovat zákon, který by kuřáky konečně trošku omezil - kdo má zájem ať si počte, případně podepíše, ale to není předmětem této diskuze.

Rád bych ještě dodal, že léčení následků kouření, ať už aktivního nebo pasivního, stojí každý rok víc a víc peněz, peněz, které by mohly jít raději třeba na nové přístroje, lepší péči pro všechny, a podobně. Peněz, které my nekuřáci platíme na kuřáky, protože si dobrovolně ničí zdraví. Jsem pro aby cigarety byly pořád dražší a dražší a dražší - těší mě to, mám z toho škodolibou radost :)
Jsem pro to, aby zdravotnictví došlo té změny, že si prokázaní kuřáci (není problém poznat pasivního a aktivního kuřáka) budou hradit zdravotní péči, směřující na léčení následků kouření ze svého. Zdravotní si sice platí, ale náklady na jejich léčení několkanásobně převyšují to co zaplatí. Dobrovolně si ničí zdraví, dávají mraky peněz za drahé cigarety, ať si také platí následky svého počínání ne? Nemáš peníze? Klidně si umři, vždyť stejně dobrovolně pomalu umíráš s každou cigaretou, kterou vykouříš. A já umírám s tebou, protože jsem nucen to vdechovat také. A když pak díky pasivnímu kouření dostanu raka, umřu tuplem, protože nejsou na mojí léčbu peníze. A ty se zatím v klidu necháváš léčit za peníze pro lidi, kteří si za své problémy nemůžou.

Přijde vám tento text zaujatý? Přijde vám to správně :) Nesnáším kouření, je to hnus, je to něco co vám skoro nic nedá, ale dost vám vezme.. jsi nervozní? Tak si dej žvýkačku, kafe, nebo cokoliv jiného, něco co nebude omezovat a obtěžovat mě. Kromě zdravotních důsledků pro kuřáka, a i pro mě jako nekuřáka, jsou tu další věci. Když člověk jde, ať už na oběd, na pivo, nebo jen posedět do restaurace, vyleze ven a smrdí. Jdu do baru nebo klubu - vylezu ven a smrdím. Líbat se s holkou která si před chvíli jedno dala? Je to jak vylízat popelník.... To že holka kouří, už dávno nevypadá sexy a nepřitahuje to chlapy, spíše naopak, většinu to dnes odpuzuje. Doba se změnila, a pro ty co se drží "modních vln" - dnes je naopak in nekouřit.
Další věcí je, že kouří pořád mladší a mladší část populace, prostě proto že to vidí u starších, a chtějí taky vypadat dospěle - to že snaha dělat ze sebe něco co nejsou je jedna věc, druhá je ta, že si ničí zdraví už během svého vývoje. Což je ještě horší, než když kouří dospělý.

Řeknu to jinak, a ne moc mile. Je mi jedno kdo co dělá, jestli pak má zdravotní potíže, nebo třeba chcípne. Je to jeho problém - ale co je můj problém je to, že mě omezuje a obtěžuje. A to trpět nehodlám.

===========================

Zajímalo by mě stavisko vás kuřáků, a to slušně a bez nadávek a urážek, vaše stanovsko ke kouření. Jestli to opravdu tak nutně potřebujete, jestli si uvědomujete ty rizika, do budoucna, to že ubližujete lidem okolo i sobě, že třeba díky tomu budete mít jako starší problémy s dýcháním, srdcem, nebudete moct mít děti, že holky budou v 35 vypadat na 40, a podobně.
Existují možnosti jak přestat, nebo to omezit, kromě e-cigarety tu jsou náplasti, žvýkačky, a tuny dalších pomůcek. Znám lidi, kteří ze dne na den s kouřením prostě sekli, protože jim došlo, že to cesta do pekel, nebo prostě začali mít problémy - a teď nejen že nekouří, ale dokonce se jim to už přímo hnusí.
Takže přestat jde, jen chtít - a vemte si, co peněz ušetříte:)

====================

Rád bych tu tímhle "krátkým" úvodem :) Rozvinul slušnou a plodnou debatu o kouření, o názorech na to, ať už z jendé nebo druhé strany.

==============
==============

Názory jako ať nik

reagovat

Kouříte?

V anketě hlasovalo celkem 76 uživatelů

V diskuzi je 248 příspěvků a shlédlo ji 1766 uživatelů .

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | další

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 17. 10. 2009, 10:53:16

jenom hlupák a sobecký a bezohledný blb si vědomě ničí zdraví takovým svinstvem...!461!!900!!1003!

Verunka_0_

Verunka_0_ | 17. 10. 2009, 10:36:36 | více příspěvků | napsat uživateli

At si každej kouří co chce!1075!je to jejich věc!1354!nechápu vás lidi co každej musí řešit ostatní!1363!

uživatel eliminován | 17. 10. 2009, 10:34:45

Také Kula Tady..:DAť Si Kuříí Kdo Chce Jáj..Řešííte to Tu Jak By To Byla Nějaká Katasrofaaa..Dneska Už Je To Normální Věc..A Nikdo Od Toho Nikoho Neodradíte..I Kdyby Jste Se Měli Rozkrájet..;-);-)!1227!

uživatel eliminován | 17. 10. 2009, 10:33:42

hnus,nechápu jak někdo může kouřit....ble !1081!

Lenulka1171996

Lenulka1171996 | 17. 10. 2009, 10:31:55 | více příspěvků | napsat uživateli

KOLIK Z VÁS TADY NEZAČALO KOUŘIT Z FRAJÉŘINY!802!!1304! !1354!

d.a.d.a.1.9.9.6

d.a.d.a.1.9.9.6 | 25. 05. 2009, 19:41:18 | více příspěvků | napsat uživateli

tak dlouhé??to fakt sem přečetla první odstavec a už bylo dost

uživatel eliminován | 17. 05. 2009, 17:06:31

promin ale je to moc dlouhy me se to nechce cist!669!

uživatel eliminován | 14. 04. 2009, 18:40:40

jj, ja bych to zdrazila na neunosnou hranici, aby s tim fakt lidi prestali...donutilo by je to zamyslet se, jestli jim stoji rakovina a vsechny ty penize za tu frajerinu ...a zavislaci? s trochou vule jde vsechno !967!

NicOOllQa

NicOOllQa | 5. 04. 2009, 14:27:49 | více příspěvků | napsat uživateli

** potíže s dýcháním ... chybička se vloudila :)

NicOOllQa

NicOOllQa | 5. 04. 2009, 14:26:18 | více příspěvků | napsat uživateli

"stoupnou metr od zastávky" ... No jistě vždyť tam už kouřit můžou takže myslím že protesty sou zbytečný !984!... "něco co nebude omezovat a obtěžovat mě" Další z tvých absurdních projevů..Myslíš v tomhle jen na sebe??A kdyby na rakovinu z cigaret umíral tvůj kamarád, došel by si za ním a řekl mu "Dobře ti tak?!Můžeš si za to sám..A to já ještě chudák ponesu za TVOJE kouření později následky potíže s kouřením?!!" myslím, že to by bylo asi docela sobecký ne?..A když ti tak vaděj přítomnosti kuřáků a sám dobře víš, že to nějak neovlivníš--Stoupni si od nich co nejdál abys ty neměl zdravotní potíže!!! ... Tato diskuze má něco do sebe, ale když se do toho člověk začte-je to o ničem..Toto je můj názor!!!

Lady.Katie

Lady.Katie | 27. 10. 2008, 19:59:24 | více příspěvků | napsat uživateli

!1356!och boze take slohovky cist nebudu !903! ... ale alespon nekourim !1095!

uživatel eliminován | 27. 10. 2008, 19:33:46

Kdo kouří, přemejšlí o životě !1015!

-lukys-

-lukys- | 21. 09. 2008, 19:20:34 | více příspěvků | napsat uživateli

> fanyz
Ty peníze by se našly jinde. To je jedna věc. Druhá věc je, že se stejně většina peněz rozkrade a jde do kapes určitejm lidem. Myšlwno peníze obecně, ne jen ty z cigaret.
Dle mého názoru nynější cena cigaret, případně cena při dalším zdražení je naprosto v pořádku :) Ano to je můj osobní zaujatej názor :) POkud máš na to abys sobě a lidem okolo ničil zdraví, cvakej za to:)

Že se nefér rozděluje něco lidem který nekouřej? Vtipálku :) Lidi kteří nekouřej musej snášet společensky tolerovanou šikanu ze stranu kuřáků, protože většina z nich je naprosto bezohledná a sobecká. těch pár vyjímek, který existujou, nemá ani cenu zmiňovat. Ať už mluvim o kouření v podnicích kde se jí, přesto že je tam cedule která to "zakazuje" (ano uvozovky, protože personál tomu kuřákovi málokdy řekne aby přestal, takže je to tak maximálně na tobě), o tom že obecně kouření jinejch nekuřákům škodí, o tom že to pořád čucháš na zastávkách, že je všude nepořádek, vajgly, a podobně....

Pokud si otevřu bar,a budu kuřák, tak tam udělám stavebně oddělenou část pro kuřáky, jak by to chtěl novej zákon, a sám si budu kouřit ve svý kanceláři, takže nebudu mít důvod chodit ven.... tady chyběj fakta zase tobě víš? :)

Ano, dneska vládne demokracie, a tak menšina lidí kteří čloděj sobě, ostatním, a obecně je po nich nepořádek může šikanovat tu většinu, která se snaží v dnešní zkurvený a škodlivý době omezit poškození svého odganismu na minimum. Ano to je svoboda. Taky zapomínáš na personál těch hospod a barů a diskoték, kteří jsou nekuřáci, ale prostě v tom pracovat musí, protože nemají na výběr. A kecy o tom že můžou změnit práci si nech. Protože to by byla demagogie, dneksa to s prací tak jednoduchý není.
Tady nefunguje nabídka a poptávka - tady si prostě kuřáci zahulej všechny bary a kluby a hospody který jsou.
A podnikatel, protože každej je z principu srab, neudělá striktně nekuřáckou hospodu. A i kdyby, budu kvuli tomu jezdit na oběd, nebo se bavit přes celou Prahu, nebo až někam za Prahu? Sám uznáš že je to kravina že :)

A pokud má bejt rovnost, tak ti každá hospoda musí poskytnout rovný podmínky. Tzn. oddělenej prostor pro kuřáky i nekuřáky, a to stavebně. To ej fér ne? A kde to nejde? Tak ta hospoda bude nekuřácká, protože normální je nekouřit, a nekuřáku je většina. A to je přesně to, co ten novej zákon chce, a já doufám že projde.

Heh, ty jseš opravdu vtipálek, stejně jako hromada ostatních tady. Jasně, do prostor ke se kouří chodit nemusim, nemusim jíst, nebo lépe řečeno mohu si z práce zajet uvařit domu oběd, nemusim se bavit, nemusim se sházet s přáteli - můžu sedět doma, a shnít tam, protože vy chcete všude kouřit? :) Snad sám uznáš že tohle je kravina. V reálu prostě nemáš na vůběr většinou. A proto se vstup do těhlech prostor snažim omezovat na minimum, a to je taky důvod, proč už nechodím tak časté pařit jako dřív. A nejsme sám. Takže se paradoxně majitelé hospod, barů a podobných zařízení připravují o zákazníky.

Jen bych rád dodat, že systém, kterej tenhle zákon navrhuje, funguje už v řadě zemí EU - a světe div se, nejen že se celkově těm zemím zvyšuje HDP, roste výdělek restauračním a zábavním zařízením, a celkově to tam všechno funguje lépe, než za dřívější situace. to je divný viď? :) A myslíš že když to jde tam, že by to nešlo tady? Dokonce i sami kuřáci si to pochvalují, paradoxně :) Pokud mi nevěříš, pročti si informace na stopkoureni.cz .

Všechny argumenty co tu většinou zaznívají (nemyslím od tebe, obecně), jsou jen výmluvy kuřáků, kterými si to většinou omlouvají hlavně pro sebe.

A jak jsme řekl, většina kuřáků jsou bezohlední sobci. (Všimni si že píšu většina, těch pár, co bere ohledy, ti jsou nazedbatelní.....)

fanyz

fanyz | 20. 09. 2008, 05:36:28 | více příspěvků | napsat uživateli

tobe fakt uchazej ekonomicky souvislosti, proto se prosim jimi neohanej

pokud by nekouril NIKDO, prisel bys jen v CR o 2 miliony zakazniku kupujicich si urcite zbozi

toto zbozi je navic zcela nelogicky(logicky-politici potrebujou nekde nahrabat, u kuraku je to z buhvijakyho duvodu celospolecensky omlouvano) zatizeno velmi vysokou spotrebni dani, ac tato neni vubec potreba, nebot predcasna umrti kuraku zcela pokryvaji zvysene vydaje na zdravotni peci pred jejich smrti

25 miliard tudiz za spotrebni dan a zdaneni vyrobcu shrabne do kapsy stat a vseljak to prerozdeli

bud by stat nemel tuto premrstenou dan vybirat vubec (i na dph by uz vydelaval slusne), nebo by vybrane penize mel napriklad pouze davat do zdravotnictvi na nakup potrebne techniky pro lecbu dusledku koureni... zaplatili by si to kuraci sami sobe...

takhle se nefer prerozdeluje castka 20mld.(tzn. 2000,- na obcana CR rocne) i tem, co nekourej

jinak zakazovani koureni v barech atd. je diskriminace... predstav si ze ses zavislej kurak co dava dve krabky cigar denne a otevres si bar... a musis si ve vlastnim baru chodit davat cigaro ven.. super napad, nemyslis?

ja bych rek ze bolsevismus a jiny totalitni rezimy tady uz padly pred nakou dobou... a vzhledem k faktu, ze tu ma vladnout ruka trhu.. tzn. zakon nabidky a poptavky, by se melo nechat napoptavce lidi-nekuraku, aby vyselektovala prislusny pocet nekurackych prostor nebo rovnou celych nekurackych podniku... a ne neco umele prikazovat a zakazovat

protoze nikdo te nenuti, abys do prostor, kde se da kour krajet, chodil... ja se takovejm, paradoxne ac sam kurak, vyhejbam, prestoze do nich casto chodi moji kamaradi

-lukys-

-lukys- | 19. 09. 2008, 18:39:28 | více příspěvků | napsat uživateli

> peetersz
ad naše debata že auta a továrny taky škoděj, a že já taky jezdim autem:

Ano, autem jezdím, služebně, protože jezdím kolkrát po celý Praze, a většinou i po ČR, a vozím s sebou asi tak 20 - 30 kg zátěže ve dvou kufrech + ještě moje věci. A pokud potřebuju stihnout za den několik míst, a ještě do kanclu vyřídit telefony, maily, a další věci, MHD a busy mi nepomůžou.

Ad továrny a auta: Hele já ti prozradim jedno tajemství ) rozhlídni se kolem sebe, prohlídni si ten počítač nebo notebook na kterym píšeš na libko :) Víš, že to všechno ej vyrobený v továrnách, a že to všechno do krámů, nebo přímo k tobě vozej auta? :) A teď mi řekni, co pro tebe prospěšnýho udělala cigareta? :) A jestli ti něco dala, tak jestli se to dá něčim třeba nahradit? :)
A teĎ mi řekni, čim bys nahradil továrny a auta? :)

Hm a jsme u toho :) Cigára jsou na rozdíl od aut a továren neužitečný, a jen škoděj. POkud by šlodily jen těm co kouřej, je mi to fuk, třeba si zhebněte - ale bohužel škoděj i mě, a to mi vadí.
Jsme velice tolerantní člověk, ale jak jsme už psal v úvodu - máš svoje práva, ale končej tam kde začínaj moje.
TAkže zkus pro změnu podat nějaký rozumný argumenty, ať si to svoje kouření nějak ospravedlníš sám sobě :) Auta a továrny vynech, to je uplně mimo :)

uživatel eliminován | 19. 09. 2008, 18:31:09

sem rači ani nelezu !121!!121!

-lukys-

-lukys- | 19. 09. 2008, 18:28:35 | více příspěvků | napsat uživateli

> Alven.
řekl bych, že řešit po něčí smrti jestli byl kuřák nebo nekuřák je dobrý možná tak pro pojišťovny, co se týká řešení pojistky pro pozůstalý :) A to že je nepoznáš je o změnách tkáně následkem smrti, kdy samozřejmě přestane proudit krev atd... to se mění celý tělo, takže tenhle argument je sice hezkej, ale na ho*no :)
Ano, takže když bydlim ve městě, tak si mam nechat hulit pod nos, smrdět jak kdybych vylezl z popelnice, a ještě nejlépe sám kouřit? To že auta taky zrovna zdraví neprospívaj, je sice fakt, ale auta jsou k něčemu užitečný. Vozej nás, náklad, a i ty vaše blbý cigára do trafik. Ale cigáro jako takový prospívá akorát nervákovi, kterej si na něm udělal závislost. Tak ať si žvejká žvejkačky :)

-lukys-

-lukys- | 19. 09. 2008, 18:24:55 | více příspěvků | napsat uživateli

fanyz

jinak sam kourim obcasne(tejden treba nic a pak kdyz kalim i dve krabky za vecer) a taky nemusim zahuleny pajzly... to je ovsem svobodna volba kazdyho, jestli tam vleze nebo ne... jesli ti vadej kuracky knajpy, tak tam nelez

///////////////////////////////

opravdu inteligentní reakce, kterás e tu opakuje pořád do kolečka - vysvětli mi, proč bych s ejá měl omezovat na úkor kuřáků? Proč já bych se měl omezovat na úkor omezenejch lidí, kteří nám všem ničí zdraví? POkud by existovaly hospody akluby pro nekuřáky, piš si že bych radši chodil tam - bohužel žádný neznám. A českej hospodskej je moc omezenej,a je moc srab na to, aby prostě udělal nekuřáckou hospodu. Pokud al eprojde novej zákon, budou nekuřácký hospody všechny ty, co nemam stavebně oddělenej prostor pro kuřáky, a pak to bude v klidu :)

uživatel eliminován | 19. 09. 2008, 18:24:23

LOL !1417! OMG !898!

-lukys-

-lukys- | 19. 09. 2008, 18:21:30 | více příspěvků | napsat uživateli

fanyz

jinak si poradne zjisti fakta o kuracich a zjistis, ze do danoveho systemu diky vsem faktorum prispivaji kuraci pres 20 miliard rocne

pocitani je nasledujici
spotrebni dan 19 miliard
zdaneni tabakovych vyrobcu, propaace... 6mld.
bonus pro zdravotni a duchodovy system diky predcasnemu umrti kuraku je pres 20mld.

celej tvuj clanek raci ani cist nebudu, bo to bude sbirka nesmyslu jen podle toho co sem tak zahlid

////////////////////////////////////

to máš s těma částkama možná pravdu,a le víš kolik by se zase ušetřilo peněz, kdyby nikdo v ČR nekouřil? Méně nemocnejch lidí i dětí, menší potřeba uklízet po vás nedopalky, navíc to, že člověk kterej nekouří, udělá za svojí pracovní dobu daleko víc práce, protože pořáde nechodí na cigár-pauzy (kuřáci v extrémních případech promarněj až okolo 50% pracovní doby!!!! Vem si nejen dobu kdy kouří, ale i nějaká ta cesta někam kde kouří, navíc pak než se zase "ponoříš" do práce, atd.), další věc je ta, že lidé kteří by nedělali v tabákových firmách, by hodnoty vytvářely jinde. POdrženo a sečteno, byli bychom na tom když ne líp, tak stejně, jako s tím když kouříme :)

Takže přesná fakta možná neznám, ale zase znám jiná fakta, a umím si spočítat uplně opačnou situaci :)

A ano, z pohledu kuřáka je to sbárka nesmyslů,. protože on nepřizná že je ten blbec, kterej ničí zdraví sobě a ostatním, když pominu jiný věci. Radši se bude do krve hádat. To je typický :) Člověk nerad přiznává svoje chyby :)

-lukys-

-lukys- | 19. 09. 2008, 18:14:30 | více příspěvků | napsat uživateli

fanyz
uz vim, kdo je roman.lupac

//////

zklamu tě, já to nejsem :) Kdybych byl on, tak přece píšu z toho jeho nicku, a ne ze svýho :)
Mezi náma je totitž jeden podstatnej rozdíl :) On řeší to že si někde někdo v kanále píchne nějakej fet, nebo se zhulí někde na dvorku - to je mě celkem fuk, ať si třeba všechny fetky pochcípaj, to je jejich problém :) Ale pokud okno nad tim dvorkem kde hulí bude moje, tak mu to zatrhnu :)
Když si někdo fetuje, je to jeho problém, mě to nijak neomezuje a neohrožuje... ale když mi někdo šoudí pod nos, tak to mi vadí. Protože mi ničí zdraví, a pak ještě smrdim....
... už vidíš ten rozdíl? :)

Zlatasek

Zlatasek | 19. 09. 2008, 01:35:17 | více příspěvků | napsat uživateli

dobrou všem..

!54!

Alven.

Alven. | 19. 09. 2008, 01:33:45 | více příspěvků | napsat uživateli

tyvole to je zase vymysl tohle... achjo :D par faktu: prvni zakaz koureni byl ve state wisconsin, asi tak nekdy v dobe, kdy bylo nejvetsi zabavou sledovani upalovani "carodejnic". dalsi zakaz koureni? hitler ve sve risi, kdyz se rozhodl ze se mu to tak nejak nehodi do jeho arijske rasy. mimochodem byvaly kurak. dalsi fakt? nerozeznas plice kuraka a nekuraka po smrti. rozhodne ne takovejch, co bydli ve meste, jsou v jeho blizkosti etc.. a co ty? kde mas nejaky fakt?:D jen samy vymysly. koureni zpusobuje rakovinu. a vite ze i cukr zpusobuje rakovinu? proc to neni na kazdy kostce cukru napsano? tezko rict.

peetersz

peetersz | 19. 09. 2008, 01:33:24 | více příspěvků | napsat uživateli

> Zlatasek
jsem rad ze si k tomu nazoru dospela.....ja ted uz pujdu na cigarko a spat tak dobrou noc preju :-)

ox-eye_Daisy

ox-eye_Daisy | 19. 09. 2008, 01:32:02 | více příspěvků | napsat uživateli

Nekdo jezavislej na koureni, nekdo na sexu, alkoholu, tetovani, obleceni....a muzeme pokracovat do nekonecna, ale nebudeme s kvuli tomu delit na ruzne planety, jsme na jedne kde musi byt tolerance, ja cizi zlozvyky taky respektuju i kdyz mi vadi kdyz vedle me sedi clovek co bud smrdi, nebo funí, skrabe se v autobuse na zadku apod, nic se s tim nenadela, nema vyznam resit!935!

Zlatasek

Zlatasek | 19. 09. 2008, 01:32:02 | více příspěvků | napsat uživateli

> peetersz
no tak jasný že škodí víc věcí no. tohle se prostě vyřešit nedá no !1075!

Zlatasek

Zlatasek | 19. 09. 2008, 01:31:08 | více příspěvků | napsat uživateli

> aboveandbeyond
ttj. tak ti budu přát at to vydržíš!5!

Zlatasek

Zlatasek | 19. 09. 2008, 01:30:46 | více příspěvků | napsat uživateli

> mischulinkaa.
no a já sem zvolena za chytrolína mišpulína diskuze !16!

peetersz

peetersz | 19. 09. 2008, 01:30:26 | více příspěvků | napsat uživateli

> Zlatasek
tohle nevyresis....to bude vzdycky boj.....a vis ocenil bych kuracky nebo nekuracky kluby.....aspon by nekuraci mene rvali o tom jak je to nefer....jediny o co sem se v tyhle diskuzi snazil bylo vysvetlit vam ze je scestny napadat kuraky ze vam skodi....

mischulinkaa.

mischulinkaa. | 19. 09. 2008, 01:29:12 | více příspěvků | napsat uživateli

nějaký chytrý všichni nee??!1228!

předchozí | 0 | 30 | 60 | 90 | další


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

kuřákprávokouřeníklubbarčlověknedopalekzastávkapřítelhořestopokolívětšinazdravírestauracezákondíkvěcostatní

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑