Diskuze a otázky - Muži mají bradavky, proc?

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 31. 07. 2009, 12:12:11 |

Toto me vážne irituje. Muže mi nekdo rozumne vysvetlit proc má chlap bradavku na prsu? (pokud se tedy tomu prso dá ríkat).
Bradavka je urcená ke kojení, což muž nedelá, proc tedy príroda opet nadelila muži neco co nepotrebuje? prijde mi, že nekdo proste nechce, aby žena mela alespon v necem navrch. Kdysi nekdo udelal studii kde se uvádelo, že ješte pred válkou muži bradavky nemeli a ted je mají díky genetickým úpravám. Dokonce se hovorilo o tom, že v rámci toho, aby žena nebyla v necem lepší, melo se docílit genetické úpravy u žen a to tak, že by bradavky nemeli ženy. To se po pár pokusech ukázalo jako hloupost, protože narozené deti nemeli jak pít mléko. Takže došlo k tomu, že se zkrátka bradavka pridala chlapum. Toto je vec, která se nás žen hodne dotýka.Nejsem si jista, zda je výše uvedené pravda, ale jistou logiku to dává. Takže to zrejme pravda bude.Navrhuji, aby každé narozené díte - - muž bylo podrobené terapii vedoucí k odejmutí bradavky a zároven bych zakázala posilování prsou u mužu, velký prs, je výsadou ženy a muž nemá právo si tuto výsadu prejímat pro sebe.

Dost bylo nátlaku a zesmešnování, bradavka patrí ženám a velký prs také, muži pro ne nemají využití.Podívejme se treba do prírody. Samec a samice, Jelen a Srnka.

Vidíme snad nekde v prírode, že by snad treba srnka mela menší prs než treba její prítel jelen? Ne. Snaží se snad jelen mít vetší prs, aby se vyrovnal své družce? Ne. Tak na co si ti naši chlapi zase hrajou?

Erika
zdroj > Feministky . com

reagovat

V diskuzi je 1 příspěvek a shlédlo ji 856 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 31. 07. 2009, 12:26:42

hm netusim proc tomu tak je ale nejak jemi to celkem šumák


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

mužbradavkaženarámecvážnékojenípřírodatedúpravadíkchlapprsoválka

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑