Diskuze a otázky - Kdo bude naším prezidentem 2023?

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Digitalizace

Digitalizace | 14. 01. 2023, 18:24:43 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Právě skončilo první kolo a vítězem je
Petr Pavel a Andrej Babiš zbytek kandidátů to může zkusit znovu za 5 let.
!5!

reagovat

Kdo bude naším prezidentem 2023?

V anketě hlasovalo celkem 54 uživatelů

V diskuzi je 10 příspěvků a shlédlo ji 454 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

Digitalizace

Digitalizace | 17. 01. 2023, 14:40:43 | více příspěvků | napsat uživateli

Dům postavený na písku spadne, a to tom jsou kandidáti na prezidenta které vyrobili politické strany, kdo stojí za těmito kandidáty? Za těmito kandidáty stojí milionáři, co potřebují, aby zde byl prezidentem jejich sluha, který jim bude sloužit, aby mohli snadno parazitovat na dělnické třídě, vše je zde mediální divadlo, skutečnou moc zde nemají lidi ale programy, vše je naprogramováno tak aby byl každý člověk jenom sluhou systému svoboda je iluze.

Sledujme toky peněz a zjistíme to, že bohatí parazitují na chudých, proto zde jsou konflikty a války, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy. Je naivní představa že díky politikům se budeme všichni mít lépe, lépe se mají přeci jenom ti, co jsou bohatí, jenže co se stane až zde pro lidi nebude zaměstnání ani vysoké funkce, bez peněz nejde v tomto světě existovat za vše se musí platit.

Zvolte si za prezidenta ubožáka a následkem bude to že on z vás udělá ubožáky, podívejme se na to, jak fungoval socialismus, kdy byl prezidentem vždy nějaký kariéristický ubožák, co si hrál na prezidenta. Andrej Babiš to je cesta do budoucnosti a Petr Pavel to je cesta do minulosti, je na vás, komu dáte hlas, pořád platí z díla se pozná profesionál, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže jaké hodnotné dílo zde zanechal Petr Pavel, jaké dílo zde může zanechat ubožák který nemá charakter.

Reditel_zemekoule

Reditel_zemekoule | 17. 01. 2023, 14:14:28 | více příspěvků | napsat uživateli

!876! bohužel, výběr je tristní a ke škodě českého státu to vyhraje dvojtý agent KGB a CIA s krycím jménem Pávek !876!

PS.: voliči pětidemolice, která se do vedení státu dostala podvodem ve volbách, mají asi dost peněz, protože se chystá daň z nemovitosti, která se bude odvíjet od tržní ceny vlastněné nemovitosti (takže když si koupíte ruinu a zvelebíte ji, tak si ji také řádně zaplatíte každý rok na daních) !721!

Digitalizace

Digitalizace | 16. 01. 2023, 09:30:24 | více příspěvků | napsat uživateli

Pokud chcete poznat cizí lidi tak se podívejte na jejich dílo, z díla poznáváme člověka, proč je pro člověka tak těžké vytvořit dílo které by odhalilo jeho velikou hodnotu? Problémem je to že je každý člověk pitomým sluhou, následkem je logicky dílo s nulovou hodnotou. Realita je postavená na tom udělat násilně z lidí pitomé sluhy a jakýkoli odpor je marný! Lidstvo za mnoho tisíciletí vyzkoušelo mnoho ideologických programů, které teoreticky vypadali ideálně ale v praxi selhali. Vždy se jednalo o víru, od které se očekávali zázraky, každá víra zázraky je jako lék, který se podává dlouho ve správném dávkování, špatné dávkování má za následek to, že lék nefunguje!

S ideologií je to vždy o tom, co je zde kultem, který je lidem svatý, lidi potřebují dokonalý vzor, který by mohli snadno kopírovat, pokud je vzor nedokonalý tak následkem je to že ideologie nefunguje, bůh je klasickým dokonalým vzorem, který je u ideologie dlouho kopírován. Je bůh jenom literární postava, nebo je to něco co skutečně existuje? Bohem je zde to, co je nejmenší, nejmenší je zde kruh, a tak je zde kruh bohem, a tak se vše v nás a okolo nás točí v kruhu, všechny boží vlastnosti má jenom kruh, díky kruhu existuje; absolutno, čas, prostor, život, inteligence, energie atd. Proč lidi věří na to, že bůh se jmenuje; GVKB, JHVH, Alláh, Brahmá atd. pitomý sluha věří na pitomosti, komu není rady tomu není pomoci.

Vita1971

Vita1971 | 15. 01. 2023, 18:56:02 | více příspěvků | napsat uživateli

> Digitalizace Nehraj to tu už tak roboticky až k čertům Azazeli !811! Jsi profláklej pedofil léčící se už do konce svýho života, jen si tu spestřuješ zbytek života debilárnou aby tě lidi četli a Xblog ti nějak vázne, psychopate, kde sis psal sám se sebou nebo sis udělalnicky jako že ti odpovídají !811!

Digitalizace

Digitalizace | 15. 01. 2023, 18:46:37 | více příspěvků | napsat uživateli

Nejspíše si to neuvědomujete ale realita to je svět příběhů, dokonce i když usneme tak prožíváme iluzorní příběhy kterým říkáme sny, většina příběhů je zde díky inteligenci, která se snaží se vším manipulovat. Slovo příběh je o tom že se něco přihodilo, protože to bylo v pohybu, pokud je něco v klidu tak se většinou nic nepřihodí, a tak nevzniká příběh.

Příběhy jsou pro naši inteligenci psychickou potravou, na které je inteligence závislá, a proto čteme knihy nebo se díváme na televizi, není příběh ten, co by se zalíbil všem, navíc příběhy rychle stárnou a tím přicházejí o popularitu. Nejpopulárnější jsou příběhy, které se nestali a někdo si je vymyslel tak, aby se lidem dlouho všude líbili.

Takovým příběhem je život dlouho mrtvých celebrit, zde může autor příběhu popustit uzdu svojí fantazie, a tak mohou mrtvé celebrity dělat snadno zázraky, náboženství to jsou pohádky pro dospělé! Proč dospělí lidé věří na pohádky to je zásadní otázka, na kterou je třeba správně odpovědět. Současný svět je založen na tom, že se lidem; výchovou, školou, armádou, zaměstnáním, propagandou, reklamou atd. naprogramuje násilně myšlení tak aby po celý život mysleli jako děti.

Následkem je nemocný svět, ve kterém jsou nemocní lidé, lidi nechtějí být po celý život dětmi co jsou závislé na tom, že se o ně někdo bude špatně starat, proto systém potřebuje násilí, aby pomocí něj donutil lidi k poslušnosti k těm, co lidem násilím centrálně vládnou. Pokud by mohli politické volby nastolit spravedlnost tak by se zakázali!

Vše je zde o krysích závodech a je jedno jaké krysy si zvolíte za svoje zástupce, protože každá politická krysa myslí jenom na sebe a nezajímá jí osud krys co se mají zle. Osud píše originální příběhy, přichází nová digitální doba, ve které skončí příběhy o lidech a budou zde příběhy o robotech a programech, lidi to byl evoluční příběh, který zde byl dočasně, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme.

Vita1971

Vita1971 | 15. 01. 2023, 15:29:33 | více příspěvků | napsat uživateli

Český národ potřebuje Nacionalismus, aby se už konečně vzpamatoval a byl pravým národem Azazeli

Digitalizace

Digitalizace | 15. 01. 2023, 11:45:01 | více příspěvků | napsat uživateli

Politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, umění je boj o popularitu, náboženství je boj o subjektivní pravdu, učení je boj o vědomosti atd.

Pokud bojujeme tak běžíme krysí závody! Problémem ale není to, že všichni běžíme po celý život krysí závody, problémem je to že jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží

Digitalizace

Digitalizace | 15. 01. 2023, 08:55:18 | více příspěvků | napsat uživateli

Vše je zde naprogramováno a čím složitější je program tím více je i chyb v programu, naše civilizace je v krizi díky složitosti, ocitli jsme se v bludišti a zde bloudíme všichni v začarovaném kruhu od narození do smrti. Vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to něčemu sloužilo, je naivní víra v zázraky, vše zde má svůj osud, který nejde změnit, mění se jenom povrch a pod povrchem se nic neodkáže změnit, z dálky vše vypadá jinak než z blízka.

Z nejmenšího vzniká to, co je největší a po čase se to rozpadá na to co je nejmenší, je to nekonečný proces evoluční recyklace v nás a okolo nás. Největší je absolutno a nejmenší je kruh, často je zde základní otázka a jaký to zde vše má smysl, když je to vše jenom naprogramovaný složitý systém, který funguje automaticky. Vše má smysl, pokud to dokonale funguje, pokud by vše dokonale fungovalo optimálně tak bychom k ničemu už nepotřebovali inteligenci a vědomosti stali by se z nás jenom jednoduché automatické systémy.

Vznik inteligence a vědomostí je následkem toho že zde vše nefunguje optimálně, realita to je blázinec, a tak se z nás všech stali blázni co dělají bláznivé věci. Je pro blázna těžké si přiznat to že je blázen a tím se ocitá v začarovaném kruhu deprese a stresu. Podívejme se na volby v blázinci, kdy si blázni volí za svoje zástupce blázny, to logicky nemůže ekonomicky fungovat, je to začarovaný politický kruh, řešením je jenom nahradit globálně blázny za autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Když něco nejde opravit, nebo se oprava nevyplatí, tak je třeba to nahradit za něco nového, podívejme se do přírody zde se nic neopravuje a jenom se staré za nové nahrazuje, jsme všichni jenom oblečené opice a nechápeme to, že digitální civilizace už nepotřebuje oblečené pitomé opice, ale potřebuje roboty a umělou inteligenci, byli jsme milion let testovací verzí a finální evoluční verzí je inteligentní robot, proto je zde antikoncepce, život pitomých bláznů nemá už žádnou evoluční koncepci.

mira-sek

mira-sek | 14. 01. 2023, 19:20:54 | více příspěvků | napsat uživateli

jestli pávek, nebo bureš, menší zlo bude bureš, ten zelenej mozek, ussackej řiťolezec by hned házel atomovky na Moskvu... !24!

Digitalizace

Digitalizace | 14. 01. 2023, 18:34:29 | více příspěvků | napsat uživateli

Andrej Babiš (2. září 1954 Bratislava) je český politik a podnikatel slovenského původu, od prosince 2017 do prosince 2021 předseda vlády České republiky. Od října 2013 je poslancem Parlamentu České republiky a v letech 2014–2017 působil jako první místopředseda vlády a ministr financí v kabinetu Bohuslava Sobotky. Je zakladatelem velkého koncernu Agrofert. Kvůli využívání své značné ekonomické, politické a mediální moci ve svůj prospěch bývá označován za oligarchu. Dne 30. října 2022 oznámil kandidaturu na prezidenta České republiky ve volbě v lednu 2023.

V souvislosti s postavením svého otce strávil Babiš část svého dětství a mládí ve Francii a ve Švýcarsku. Po studiích na tehdejší bratislavské Vysoké škole ekonomické začal pracovat v podniku zahraničního obchodu Chemapol. V roce 1980 se stal členem Komunistické strany Československa (KSČ). V roce 1985 byl vyslán jako zahraniční delegát do Maroka, kde strávil šest let.

V roce 1980 jej začala Státní bezpečnost (StB) evidovat jako svého důvěrníka a od roku 1982 jako agenta s krycím jménem „Bureš“. Babiš jakoukoli vědomou spolupráci s StB popírá, ale v roce 2021 objevená karta agenta Bureše dokazuje, že s StB spolupracoval dobrovolně.

***********************************************************************

Petr Pavel (1. listopadu 1961 Planá) je český voják, armádní generál Armády České republiky ve výslužbě. V letech 2012–2015 byl náčelníkem Generálního štábu Armády České republiky. Mezi roky 2015 a 2018 působil ve funkci předsedy vojenského výboru NATO; stal se tak prvním zástupcem zemí bývalé Varšavské smlouvy, který nastoupil do nejvyšší vojenské funkce Severoatlantické aliance. Dne 6. září 2022 oficiálně oznámil kandidaturu na prezidenta České republiky.

Petr Pavel se narodil roku 1961 v Plané u Mariánských Lázní do rodiny příslušníka Československé lidové armády, pocházejícího ze Lhoty za Červeným Kostelcem. Otec, plukovník Josef Pavel, působil jako zpravodajec a měl na starost i elektronický průzkum, mimo jiné zachycování a analyzování zpráv armád NATO; počínaje rokem 1973 působil po mnoho let v Táboře na tamním Velitelství Západního vojenského okruhu.

V letech 1975 až 1979 Petr Pavel studoval na Vojenském gymnáziu Jana Žižky z Trocnova v Opavě. Po jeho absolvování pokračoval v letech 1979 až 1983 studiem na Vysoké vojenské škole pozemního vojska ve Vyškově. Následně se v rozmezí let 1988–1991 vzdělával na Vojenské akademii Antonína Zápotockého v Brně v kurzu pro pracovníky vojenské rozvědky pro práci v zahraničí a speciální úkoly, studoval s krycím jménem Pávek.
!5!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

zbytekpetrmúzaandrejprezidentletpavelkolokandidátvítěz

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑