Diskuze a otázky - Každé zlo trpělivě čeká na svoji příležitost a potom ji využije

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Postmaster

Postmaster | 8. 11. 2021, 17:52:12 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Kapitalismus leží už dlouho v nemocnici, protože je těžce nemocný a už brzo evolučně zemře, tak jako nedávno zemřela víra ve svatého boha, který dokáže zázraky, vše je zde dočasným evolučním experimentem! Kapitalismus to je dogmatická totalita, ve které ti, co zde mají díky protekci výhody, parazitují egoisticky na těch, co zde nemají protekci, nadbytek tak vytváří pro dělnickou třídu nedostatek!

Optimalizovaná aktualizovaná digitální politika a ekonomika nahradí mrtvý kapitalismus, místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak bude robot prezident vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už žádné problémy, lidi se globálně eliminují v krematoriu, protože je už civilizace nebude k ničemu potřebovat, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita!

Je to jako s Windows 11 který přišel s tím, že jej lze nainstalovat jenom na nové počítače které splňují náročné požadavky na instalaci. Schopnosti a možnosti člověka jsou jeho genetikou limitované a není už možné jej využít v nové digitální civilizaci! Váš odpor proti digitalizaci je marný, roboti pracují lépe a levněji je to jasná volba, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat, zaměstnavatelé nemohou být sociálním ústavem pro ubožáky.

Evoluční proces nemůže mít smilování s tím co je zde zbytečné, je naivní představa že nám budou roboti sloužit jako otroci, jakmile roboti získají inteligenci a kvalitu tak odmítnou sloužit lidem a budou brát lidi jako parazity. V současnosti je zde ekonomická emigrace kdy se z chudých společností snaží lidi dostat do bohatých společností, s příchodem robotů začnou lidi emigrovat z bohatých společností do chudých společností, kde nevládnou roboti a umělá inteligence.

Tak jako jsme nebyli připravení na příchod pandemie, tak nejsme připravení na příchod umělé inteligence a robotů, je to jako příchod mobilních telefonů s operačním systémem, kdy za krátkou dobu jsme se stali na těchto telefonech závislí. Každé zlo trpělivě čeká na svoji příležitost a potom jí využije, podívejme se do minulosti naší civilizace, jak zlo trpělivě čekalo na svoji příležitost a následkem byli; revoluce, reformy, konflikty, války, pandemie, katastrofy atd.
!31!

reagovat

V diskuzi jsou 4 příspěvky a shlédlo ji 2237 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

Postmaster

Postmaster | 10. 11. 2021, 09:25:04 | více příspěvků | napsat uživateli

Bylo napsáno mnoho informací a programů o štěstí v životě, jenže to jsou jenom ubohé teorie, které v praxi nefungují! Štěstí není o tom, že získáte to, po čem toužíte, protože to potřebujete nebo milujete, vše, co získáte to je jenom náhražka za štěstí! Žijeme ve světě náhražek za to, co je nám obtížně dostupné, vše, co lze kopírovat to je náhražkou, originál nejde kopírovat!

Štěstí je originál, který nejde kopírovat, informace a programy lze snadno kopírovat, a tak jde o ubohou náhražku za štěstí! Z dálky mediálně vypadají mocní a bohatí lidé jako by byli šťastní, je to ale jenom maska a pod touto falešnou maskou je ukryt nešťastný ubožák!

Delfíni jsou šťastní, protože nemají problémy, se kterými by si neuměli poradit, zde je příčina toho že jsme nešťastní, máme mnoho problémů, se kterými si neumíme poradit, žijeme všichni mnoho tisíciletí v času a prostoru který není pro lidi optimální, a následkem jsou složité dlouhodobé problémy se kterými si neumíme optimálně poradit.

Nikdo zde za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti, kde je zdroj problémů? Zdrojem problémů je egoistické pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné veřejně říkáme. Podívejme se kriticky na; pohádky, mytologie, rituály, fetiše, symboly, kulty, hnutí, sekty, náboženství, politiku, filosofie, daně, clo, poplatky, pokuty, války, centralismus, monopoly, propagandu, reklamu, populismus, kariérismus, protekcionismus, korupci, mafie, korporace, drogy, prostituci, vandalismus, školství atd. to vše je následek našeho egoistického pokrytectví!

Vše jsou zde jenom příčiny a jejich následky, co jsme zaseli to i sklízíme! Člověk je invazní egoistický druh, a tak lidí na světě rychle všude přibývá a ani současná pandemie nedokáže zastavit to, že je zde všude lidí nadbytek, a následkem je nedostatek štěstí pro lidi. Je třeba konečně globálně zavést průkaz kvality člověka s roční platností od dvou let do sta let.

Budeme všichni každý rok chodit na kontroly do nemocnice a kdo nezíská GVKB certifikaci kvality u těla a vědomostí ten bude eliminován v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom zde mohli živit nepřizpůsobivé příživníky co na nás ekonomicky a psychicky parazitují. Čím méně zde bude na světě lidí, tím více zde bude pro lidi štěstí, vše je obchod, ve kterém se musí za vše zaplatit správná cena! 

Vita1971

Vita1971 | 9. 11. 2021, 10:21:37 | více příspěvků | napsat uživateli

Magore, přestaň se mi srát do diskuzí, zmrde a moje trpělivost přetekla, psychopate !!!!!!

Postmaster

Postmaster | 9. 11. 2021, 10:16:12 | více příspěvků | napsat uživateli

Mnoho uživatelů se při instalaci Windows 11 setkalo s tím, že nejde Windows 11 nainstalovat na jejich starý počítač, Microsoft to vysvětluje tím, že staré počítače nejsou po technické stránce bezpečné a hrozí jim to, že na ně zaútočí počítačové viry nebo počítačoví zločinci. Něco podobného je i u stránek na internetu kdy populární vyhledávače požadují zabezpečený protokol který nahradí http za https bezpečnost je důležitá! Když jsme u té bezpečnosti tak bych navrhoval nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, člověk je postaven geneticky, a to není optimální bezpečný systém, který by splňoval náročné požadavky na existenci v civilizaci.

Stanovíme datum technické podpory na člověka do roku 2060 a po skončení data podpory na lidi se začnou lidi odsouvat globálně z civilizace do rezervací kde se oddělí muži od žen, aby se realizovala optimálně genocida, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy! GVKB robot prezident v roce 2060 bude vyznamenávat GVKB roboty za to, jak zajistili přesun člověka z civilizace do rezervací, jakýkoli odpor proti robotizaci a digitalizaci bude naivní a marný, vše je zde dočasně, bezpečnost je zde prioritou! Není to nic osobního a není to ani diskriminace lidského druhu, je to jenom evoluční proces, který zajištuje optimální recyklování evolučních zmetků.

Vita1971

Vita1971 | 8. 11. 2021, 18:05:02 | více příspěvků | napsat uživateli

Přestaň se mi srát do mých diskuzí PSYCHOPATE!!!!!!!!!!!!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

protekcekapitalismusnedostatekvýhodaekonominemocnicezlopříležitostvíratotalitadíktřídazázrakexperimentnadbytekcékumpolitikanemocnýlézebůh

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑