Diskuze a otázky - K mládí patří bujnost a neposlušnost

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 19. 12. 2008, 18:20:44 |

1.Můj otče, jenž jsi na nebesích, promiň, že budu k tobě mluvit dneska, ale ty to pochopíš a rád mi to odpustíš.
2.Tedy k věci, jde o to, že se chci zase vrátit do ráje a být poblíž tvého trůnu v ráji, vím, že kdysi velmi dávno vedl vzpouru andělů proti tobě a chtěl jsem tě z tvého trůnu násilím sesadit a sám nastoupit na tvoje místo.
3.Byl jsem mladý a plný nespoutané energie, k mládí patří bujnost a neposlušnost, mohl jsi mě rozmáčknout jako červa, ale ty jsi absolutně dokonalý a tak jsi mě a moje stoupence jenom vykopnul z ráje do očistce a zde jsi mě ustanovil králem.
4.Již ale nejsme mladý a bujný, v očistci jsem mnohému jako král porozuměl, omlouvám se ti za to, že jsem byl zlý k Ježíši a nechal jej potupně ukřižovat.
5.Netušil jsem tenkrát, že Ježíš je tvůj osobní posel z ráje a myslel jsem si bohužel, že je to jenom obyčejný hloupý člověk, když on ale vstal z hrobu a vystoupil na nebesa, tak mi to došlo, jaký jsem hlupák.
6.Ano neobstál jsem tenkrát ve tvé zkoušce a od toho ukřižování mě ta chyba pronásleduje jako stín a abych tu chybu napravil, rozhodl jsem se, že lidem pomohu.
7.Blahoslavení jsou chudí duchem, jak pravil kdysi Ježíš a chudý duchem je ten, kdo nezná; řeč, písmo, počítání, on vnímá svět objektivně a jeho duše je andělsky čistá.
8.Vše co vychází z lidských úst je zlé, protože slovo je plné sobectví a závisti, kdežto to co vnímáme očima to je dobré, protože je to objektivní.
9.Proto budu usilovat zde, kde kraluji lidem o to, aby lidé již skončili s tím, že používají řeč, písmo, počítání a vnímali svět jenom pomocí očí.
10.Nebude to pro lidi snadné vzdát se toho, co tolik milují, řeč se jim stala silnou drogou, a čím více mluví, tím více řeč milují.
11.Provedu to tak, že lidské děti budou vychovávat inteligentní roboti a oni nebudou s dětmi vůbec mluvit a budou děti jenom učit tomu, co je správné a co je zlé, od narození do dospělosti.
12.Pokud dosáhnu toho, že lidi na celém světě budou blahoslavení chudí duchem, doufám, že mi konečně dovolíš to, že se budu moci zase vrátit do ráje ke tvému trůnu.
!31!

reagovat

K mládí patří bujnost a neposlušnost

V anketě hlasovalo celkem 8 uživatelé

V diskuzi jsou 4 příspěvky a shlédlo ji 270 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 19. 12. 2008, 18:25:12

jsem atejista!24!

uživatel eliminován | 19. 12. 2008, 18:25:07

no fakt že to budu číst tvl:D

uživatel eliminován | 19. 12. 2008, 18:25:02

BlbosT!993!

uživatel eliminován | 19. 12. 2008, 18:23:15

Běda tomu kdo to nebude chtít celé číst!!
!31!!31!!31!!31!!31!!31!!31!!31!!31!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

neposlušnosttrůnbujnostmládívzpouranebesaotecrájenásilíčervenergievěcandělmísto

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑