Diskuze a otázky - Je těžké být dokonalým tam kde není pravda a láska

úvodní strana | aktualizovat | dolů

gurubhagavan

gurubhagavan | 3. 05. 2020, 00:04:16 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

!737!
Nikdo není dokonalý a tak lidi dělají chyby, jenom čas má dost času na to aby poznal co je správné! Z díla poznáme tvůrce, takový je život, dejte si veliký pozor na pokrytce co z dálky vypadají dokonale ale z blízka spatříte ubohý zmetek. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti to není maličkost, život je o tom čemu dáš trvale protekci a tak se na to optimálně naladíš, cesta do záhuby je jako dálnice, cesta k dokonalosti není na mapě a každý si musí tu cestu sám najít.
!737!
Život je evoluční naprogramovaný dočasný proces, vše co ve veliké konkurenci evolučně uspěje, to se mnoho geneticky kopíruje, a to co neuspěje to se eliminuje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, podívejme se třeba na stránky a blogy co jsou na internetu, konkurence je obrovská a trvá mnoho let než zde někdo uspěje, mnozí by se chtěli stát rychle virtuální celebritou a mít tak popularitu a bohatství, zázraky jsou ale jenom v pohádce nebo ve snech.
!737!
Politici slibují voličům po volbách zázraky, kněží slibují věřícím po smrti ráj, obchodníci slibují spokojenost se zbožím nebo službami, atd. sliby se slibují a jenom naivní blázni se krátkou dobu radují než jim dojde to že je zase nějaký chytrák škodolibě podrazil. Podívejme se na naši dlouhou minulost, neustále k nám přicházeli po dlouhou dobu cizinci, aby nám škodili a udělali z nás hlupáky a chudáky, jsme tak národem sluhů co slouží otrocky cizincům.
!737!
Cizinci popravili Jana Husa rok 1415 a roku 1621 byla hromadná poprava dvaceti sedmi vůdců stavovského povstání na Staroměstském náměstí v Praze. 21. srpna 1968 k nám vtrhnula vojska Varšavské smlouvy, v současnosti k nám vtrhnul Koronavirus z Číny. Je těžké být dokonalým tam kde není pravda a láska a tak je zde mnoho století blbá nálada.
!737!

reagovat

V diskuzi je 1 příspěvek a shlédlo ji 338 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

xray10

xray10 | 9. 05. 2020, 14:49:56 | více příspěvků | napsat uživateli

> gurubhagavan
Ty dokonalý nikdy nebudeš,leda tak ........!5!


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Klíčová slova

dokonalostživotmaličkostcestapravdachybaprotekcedálnicecasusdílopokrytecčaszmetektvůrceláskačlověkpozorďasdálkazáhuba

Podobná témata

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑