Diskuze a otázky - Hattrick - zápas

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:38:24 |

Dneska další zápas v online fotbalové - manažerské hře.. Můj tým je FC Soběšice, hraju dnes proti 1.FCK Gunners Čejetice, tak doufám ve vítězství, nálada v týmu je vzteklá a sebedůvěra výjimečná, fanoušci očekávají těsnou výhru..

Sledujte zápas - výkop je v 11:40

Vpravo si dejte ten krizek a ID zapasu je 207880173

reagovat

Vyhraju?

V anketě hlasovalo celkem 5 uživatelů

V diskuzi je 12 příspěvků a shlédlo ji 663 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 12:10:17

to dáš....!1187!

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:58:11

Krásný dlouhý pas po pravé straně zachytil hráč mužstva Sobesice. A hned z otočky posílá centr do vápna. Konrad Ługiewicz krásně podběhl čekajícího obránce a je to gól! V 18. minutě se mění skóre na 2:0.

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:58:01

HOHOHOOOOO 2:0 xD

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:57:19

Tým Sobesice v 17. minutě postupuje po levé straně, míč získává Česlav Oliverius a střelou z ostrého úhlu se prosazuje - 1:0.

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:57:07

HAHA A UZ VEDU 1:0 JUCHU

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:47:27

hatrick..nejlepsi xD!786!

uživatel eliminován | 21. 02. 2009, 11:45:15

Tak a uz to zaclo

Pro dnešní zápas vybral trenér mužstva Sobesice ze svého repertoáru formaci 4-4-2.Zahajovací sestava: Rohwer - Bredin, Halvorsen, Pechman, Jensen - Cârlan, Oliverius, Jongeneelen, Hovorka - Peterka, Ługiewicz.

Trenér mužstva Čejetice strategicky zvolil rozestavení 4-4-2.Trenér posílá na hřiště tým v sestavě: Kaspiravičius - Brdička, Jancsó, Decurtins, Hoermann - Juran, Syřiště, Comesaña, Krupa - Tobiasson, Graca.

Hráči týmu Sobesice se rozhodli bránit, jak to jde, připravujíce si šance na rychlé protiútoky.

Klíčová slova

zápastýmvýkopvýhrafanoušeksebedůvěrahattricktěsnavítězstvígunnerskřížekčejeticesoběšicefckhranálada