Diskuze a otázky - Díky nemocem umíráme předčasně

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Postmaster

Postmaster | 25. 11. 2021, 18:04:34 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Každá nemoc nadměrně zatěžuje naše tělo a naši psychiku a tato zátěž vede k tomu, že umíráme předčasně, některé nemoci mohou nám být skryté, a tak je neléčíme a tím si zbytečně zkracujeme život. Tělo a psychika funguje jako naprogramovaný stroj a nadměrné opotřebení nemocemi vede ke zkrácení funkčnosti složitého stroje.

Neříkám nic, co by většina lidí nevěděla, jedna věc je to že lidi vědí to, že jim nemoci zkracují život a druhá věc je to že lidi tento problém neřeší, dokud jsou zdraví. Už dva roky je zde s námi pandemie a neustále jsme informování o tom kolik lidí na pandemii už zemřelo a kolik lidí je nakažených.

Pravdou je že na pandemii umírají nejvíce ti, co mají špatnou imunitu, a tak si jejich imunitní systém už neumí poradit s nakažlivou infekcí. Máme špatnou imunitu díky nemocem, které jsme prodělali, žijeme v prostředí, které není optimální pro život člověka, protože je zde; špína, smrad, hluk, nepořádek, složitost, přelidnění, násilí, zaostalost, bída, amatérismus, univerzálnost, centralismus, vandalismus atd.

Realita je pro mnoho lidí očistcem a následkem je to že jsou nemocní! Přelidnění vedlo k tomu, že lidi pro společnost ztratili hodnotu, a tak zde jsou války ve kterých se lidi zabíjejí, moderní je dneska ekonomická válka, kde se lidi zabíjejí ekonomicky. Pandemie je signálem, který mám říká, přej lidem a dej lidem to co potřebují k tomu, aby se měli dobře, jinak zde brzo místo lidí budou roboti.
!54!

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 24 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑