Diskuze a otázky - Centralizace to je cesta do pekla

úvodní strana | aktualizovat | dolů

Postmaster

Postmaster | 24. 11. 2021, 10:48:10 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

Život je o cestě k cíli, některé cesty vedou do pekla a jiné cesty vedou do ráje, mnozí se vydali po cestě, která vypadala jako cesta do ráje, ale ukázalo se v cíli to, že to byla cesta do pekla. Jak je to možné že podle mapy měla cesta vést do ráje, a přitom tato cesta vedla do pekla? Problém je zde propaganda a reklama, ve snaze se mít dobře se z nás stali pokrytci co hlásají cestu do ráje a ve skutečnosti tato cesta vede do pekla!

Všechny ideologické knihy jsou o tom že hlásají cestu do ráje a ve skutečnosti je to cesta do pekla, jsme klamáni od narození do smrti pomocí; pohádek, mytologie, pověr, fetišů, symbolů, rituálů, sekt, náboženství, politiky, filosofie, školství, umění atd. příčinou je zde centralizace, která proměnila svobodnou opici na člověka, který je otrokem svých závislostí.

Rozebíral jsem do hloubky naši kulturní civilizaci mnoho let a dospěl jsem k tomu, že se vznikem centralizace se ráj proměnil na peklo, Adam se styděl s Evou v ráji za nahotu, protože pojedli zakázané ovoce, a tím zakázaným ovocem v ráji byla centralizace!

Tak jako jsme oblékli nahé tělo do oblečení, tak jsme oblékli naše myšlení do pokrytectví! Stali se tak z nás krásně oblečené loutky, co zde hrají svoje role jako; král, papež, prezident, ředitel, celebrita, milionář atd. všechny lidské loutky ovládají závislosti na; výhodách, jistotách, popularitě, bohatství, moci, vědomostech, štěstí atd.

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 35 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑