Diskuze a otázky - Ano, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou

úvodní strana | aktualizovat | dolů

koubavit

koubavit | 10. 07. 2019, 06:15:17 | příspěvky uživatele | napsat uživateli

!54!
Digitalizace eliminuje egoistický mafiánismus. Díky globální umělé inteligenci, napojené na telefony a internet, už nebudeme potřebovat mocné a bohaté lidi, veškerou moc a veškeré bohatství, bude mít k dispozici jenom globální umělá inteligence. Zavede se čipový přídělový systém na zboží a služby, zakáže se soukromé vlastnictví.
Ten kdo nebude sloužit profesionálně globální umělé inteligenci, ten bude eliminován v krematoriu, už zde nebudou celebrity a milionáři, nebude zde ani lež a krádež, všude budou skryté kamery a mikrofony, zaniknou všechny politické a náboženské ideologie, z lidí se stanou loutky s nulovou hodnotou, ovládané umělou inteligencí.
Skončí problém s; příživníky, extrémisty, vandaly, narkomany, mafiány, prostitutkami, kariéristy, hříšníky, atd. každému psychopatovi brzo dojde, že v globální čipové totalitě, je porušení GVKB pravidel, řešeno okamžitě eliminováním v krematoriu. Na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence, lidem se zakáže myšlení, protože myšlení je zdrojem chyb a problémů.
Podívejte se na tiskárnu napojenou k počítači, ta nemyslí a dělá to, na co byla vyrobena a nastavena, a stejně na tom budou i lidi. O výchovu dětí se postarají GVKB roboti ve výchovných GVKB táborech, při této výchově se eliminují evolučně vadní jedinci, co nejsou vhodní pro život v GVKB civilizaci. Umělá inteligence vybere optimální jedince na plození dětí a ten kdo nebude vybrán, ten bude sterilizován, aby už nemohl plodit genetické zmetky.
!54!

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 133 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑