Diskuze a otázky - Ano, místo propagandy a cenzury budou ekonomické zázraky

úvodní strana | aktualizovat | dolů

uživatel eliminován | 19. 11. 2022, 16:53:24 |

Lidi už mají dost propagandy a cenzury co dělá z lidí pitomé ovce, vnímám politiky a byrokraty jako piloty stíhačky, co řízení nezvládají, a tak se za letu katapultují. Potřebujeme nutně nahradit politiky a byrokraty za umělou inteligenci a autonomní roboty, co bylo to nezměníme, v současnosti naši budoucnost svými rozhodnutími vytváříme. Vše je o tom být lepší, než je konkurence, je to jako ve sportu, pokud máme k dispozici nové vynálezy tak je musíme i použít, podívejme se na evoluci, jak neustále nahrazuje staré za nové. 

Čím méně bude na světě lidí tím lépe se lidi budou i mít, musí být na světě lidí jako sraček, následkem je přeci to že život lidí potom stojí za hovno. Zrušíme globálně peníze a soukromé vlastnictví a místo toho zde bude digitální bodování a digitální přídělový systém, takto se eliminuje globálně plýtvání časem a hodnotami.

Ten, kdo nebude mít dlouhodobě nadprůměrné bodování ten se eliminuje v krematoriu, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni. Jsme všichni jenom otroci konzumního systému a vadný otrok nemá pro systém žádnou hodnotu, nemůžeme krmit parazity a zalévat plevel to bychom byli špatnými hospodáři. 

reagovat

V diskuzi je 0 příspěvků a shlédlo ji 426 uživatelů .

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen(a).


Přihlášení
 
@libimseti.cz

registrovat se

Moje témata

Pro zobrazení tvých diskuzí se musíš přihlásit.

Oblíbená témata

Pro zobrazení tvých oblíbených témat se musíš přihlásit.

k obsahu ↑